Jaunākās ziņas

Zīmējumu konkurss – virtuālā izstāde „Es – vesels veselā pilsētā”

30.05.2019.
Latvijas Veselības nedēļas ietvaros tiek izsludināts bērnu zīmējumu konkurss – virtuālā izstāde „Es – vesels veselā pilsētā”. Konkursa mērķis ir pievērst bērnu uzmanību sporta un fizisko aktivitāšu nozīmei ikdienas dzīvē – mājās, skolā, pilsētā.


Izlaidums Daugavpils Individuālo sporta veidu un Bērnu un jaunatnes sporta skolās

30.05.2019.
31.maijā, plkst. 16.00 Latviešu kultūras centra lielajā zālē, notiks Daugavpils Bērnu un jaunatnes sporta skolas un Daugavpils Individuālo sporta veidu skolas izlaidumi.


Spēlē pret RFS pietrūka auguma un pieredzes

29.05.2019.
Pirmdien Optibet futbola Virslīgas spēlē ļoti sāpīgu zaudējumu piedzīvoja mūsu komanda. Viesos pret līdervienību RFS tika piedzīvots zaudējums ar 2:3, kaut gan spēles gaitā bijām vadībā ar 2:0.


Bērnu sacensības makšķerēšanā ar pludiņa makšķeri

29.05.2019.
2.jūnijā, Rugeļu katlavānā, norisināsies bērnu makšķerēšanas čempionāts ar pludiņu makšķeri bērniem līdz 18 gadiem. Šī ir lieliska iespēja arī bērniem iepazīties un izmēģināt savus spēkus makšķerēšanā.


Meistarklases Stropu ezerā

29.05.2019.
Maija brīvdienu nogalē Daugavpilī notika meistarklase tādā sporta veidā kā- Dragon boats, kuru vadīja Raimundas Labuckas, populārs Lietuvas airētājs, treneris, vasaras Olimpiādes dalībnieks Pekinā, trīskārtējs Pasaules čempions un vēl daudz dažādu medaļu ieguvējs. Treniņi notika vīriešu D-20 un sieviešu D-20 klasēs.


Drīz startēs Daugavpils čempionāts ielu basketbolā!

28.05.2019.
Vasara ir īstais laiks, lai baudītu sportu un būtu aktīvs, izmantojot dažādas aktivitātēs, tādēļ Daugavpilī jūnija sākumā sāksies ielu basketbola čempionāts, kurš norisināsies 3.posmos, dažādos pilsētas mikrorajonos.


Starptautiskais šaha festivāls “Latgales pavasaris-2019”

28.05.2019.
Daugavpils pilsētas šaha un dambretes klubā ar trim turnīriem notika tradicionālais starptautiskais festivāls Latgales pavasaris -2019.
Sacensības mērķi bija veicināt šaha spēles popularitāti Latgales reģionā,paaugstināt šahistu sporta meistarību, nostiprināt draudzīgas attiecības starp Latvijas un citu valstu šahistiem.


VIII KARATE GRAND PRIX “DAUGAVPILS FORTRESS”

28.05.2019.
Svētdien, 2. jūnijā, notiks Starptautiskais Karatē čempionāts VIII Karate Grand Prix Daugavpils Fortress, kurā piedalīsies jaunie sportisti no Lietuvas, Baltkrievijas, Krievijas un Latvijas.


Daugavpils šaušanas veterāni izcīna 10 medaļas

27.05.2019.
Latvijas pašvaldību sporta veterānu- senioru 56.sporta spēles šaušanā notika 25.maijā, Tukuma Sporta skolas šautuvē. Uz sacensībām devās arī Daugavpils šāvēji un kopvērtējumā mūsu komanda ieguva 4.vietu.


Daugavpils karatē festivāls 2019

27.05.2019.
Pavasara pēdējo un vasaras pirmo dienu Daugavpils karatē skola svinēs organizējot „Daugavpils karatē festivālu’’. Festivāla ietvaros tiks organizēts Bērnu un jauniešu čempionāts “Daugavpils Karatē Skolas Kauss” un jau pazīstams, pēc iepriekšējā gada, notikums „Karatē ģimenes svētki”.