Jaunākās ziņas

U11 futbolisti cīnās godam un ieņem 13. vietu 48 vienību konkurencē

21.11.2017
BFC Daugavpils 2006. dzimšanas gada komanda godam nostartējusi starptautiskajā turnīrā “Ateitis Cup”, kas pulcēja 48 komandas no dažādām Eiropas valstīm. Starp slavenākajām komandām bija tādas vienības kā “Borussia”, “Juventus”, “Liverpool” un Kijevas “Dynamo”.


Karatistu panākumi “Tīģera ceļā”

15.11.2017
4. novembrī Lietuvas pilsētā Kauņa norisinājās XIII Starptautiskais karatē turnīrs „Tiger Way”. Tajā piedalījās vairāk kā 300 karatisti no Lietuvas, Latvijas, Baltkrievijas un Krievijas karatē klubiem.


Daugavpils futbolisti palīdz Latvijai sasniegt vēsturisku panākumu!

15.11.2017
Latvijas U19 jaunatnes izlase pirmo reizi nepilnu desmit gadu laikā kvalificējusies Eiropas čempionāta kvalifikācijas turnīra elites kārtai. Starp izlases pamatvērtībām bija arī daugavpilieši Ričards Žaldovskis un Dmitrijs Litvinskis.


Pilsētas Volejbola čempionātā vīriešiem aizritēja pusfināla spēles.

14.11.2017
13.novembra vakarā Sporta skolas lielajā zālē notika Daugavpils pilsētas volejbola čempionāta vīriešiem pusfināla spēles. Šogad čempionātā piedalās 6 vīriešu komandas.


Daugavpils paralimpiskais paukotājs Oļegs Garkuls-Gurevičs piedalijās Pasaules Čempionātā paralimpiskajā paukošanā.

14.11.2017
Paralimpiskie paukotāji Poļina Rožkova (Rīga) un Oļegs Garkuls-Gurevičs (Daugavpils) devās uz Itāliju, kur Romā piedalijās Pasaules čempionātā paralimpiskajā paukošanā, lai sacenstos ar pasaulē labākajiem sportistiem savā klasē.


Latvijas kausa izcīņa šaušanā ar pneimatiskajiem ieročiem

13.11.2017
Nedēļas nogalē Daugavpils šāvēji piedalijās 2017.gada Latvijas kausa izcīņā šaušanā ar pneimatiskajiem ieročiem Tukuma Sporta skolas šautuvē. Kausa izcīņā piedalijās 8 komandas no dazādām Latvijas pilsētām, kopumā 80 šāvēji.


Piedalies Daugavpils telpu orientēšanās sacensībās!

13.11.2017
Ārā ir auksti, bet treniņi sporta zālē liekas vienmuļi? Tad telpu orientēšanās domāta tieši Tev! Izmēģini šo aizraujošo disciplīnu jau 15. decembra vakarā, kad J. Raiņa 6. vidusskolā norisināsies Daugavpils telpu orientēšanās sacensības.


Daugavpils kauss brīvajā cīņā

10.11.2017
11. novembrī Daugavpils olimpiskajā centra notiks jau 23. ikgadējais starptautiskais turnīrs brīvajā cīņa “Daugavpils kauss”.
Turnīrā piedalīsies sportisti no Baltkrievijas, Krievijas, Lietuvas, Igaunijas un vairākām Latvijas pilsētām.


4. novembrī Daugavpils Olimpiskajā centrā norisinājās Latvijas meistasacīkstes jauniešiem cīņas sporta veidos.

08.11.2017
Kopumā šajās sacensībās piedalījās 234 jaunie cīkstoņi no 16 komandām. Pasākumu rīkoja Latvijas Cīņas federacija sadarībā ar Daugavpils pilsētas Domi.
Daugavpils Bērnu un jaunatnes sporta skolas audzēkņi atkal ir pierādījuši, ka mūsu cīņas skola ir labākā Latvijā. Visos trijos cīņas sporta veidos mūsu cīkstoņi komandu ieskaitē bija parliecinoši labākie.


Daugavpils ledus hallē tika noteikti ledus princese un princis!

07.11.2017
Jau trešo gadu Daugavpilī tiek rīkotas daiļslidošanas sacensības Ice Prince and Princess. Sacensību galvenā ideja ir kronēt labākās princeses un prinčus uz ledus. 4.novembrī uz Daugavpils ledus halles ledus uzstājās jaunie sportisti no Baltkrievijas, Latvijas, Lietuvas un Francijas.