Jaunākās ziņas

Sākusies balsošana par Daugavpils “Gada populārāko sportistu”

31.01.2019.
Jau trešo gadu pēc kārtas Daugavpils “Gada sporta laureātā” tiks pasniegta balva gada populārākajam sportistam, kurš tiks noteikts ar balsojuma palīdzību.


Daugavpils airētāji sezonu uzsāk ar dalību čempionātos un sacensībās

30.01.2019.
26.janvārī, Dānija norisinājās Eiropas čempionāts iekštelpu airēšanā, kurā startēja 1085 dalībnieki, dažādās grupās. Šo dalībnieku vidū arī Daugavpils para airētāji.


Aizvadīts svarcelšanas čempionāts veltīts Valērija Petrova piemiņai

30.01.2019.
No 26. līdz 27. janvārim, Daugavpilī norisinājās svarcelšanas čempionāts, veltīts V.Petrova piemiņai. Valērijs Petrovs bija vairākkārtējs Pasaules un Eiropas čempions svarcelšanā un arī izcils treneris.


Šauļos notika tradicionālais KARATE turnīrs XIX Baltic States Championship

29.01.2019.
Atklātajā čempionātā piedalījās vairāk kā 500 sportistu no 47 klubiem un 7 valstīm (Lietuva, Latvija, Igaunija, Krievija, Baltkrievija, Ukraina, Polija) pēc olimpiskās sacensības WKF noteikumiem. Sacensības notika dažādās individuālās kategorijās, tādas ka KATA (kompleksi), KUMITE (divcīņa) disciplīnā, ka arī komandas kategorijās KATA (kompleksi) un KUMITE (divcīņa) disciplīnā.


Daugavpils cīkstoņi uzrāda lieliskus rezultātus Latvijas čempionātā Jelgavā!

29.01.2019.
26.janvārī norisinājās Latvijas čempionāts grieķu-romiešu cīņā, brīvajā cīņā un brīvajā cīņā sievietēm. Šajā čempionātā piedalījās arī Daugavpils cīkstoņi. Uz mājām sportisti atveda lielu skaitu medaļu.


Atklātajā Rīgas čempionātā Pankrationā piedalījās arī Daugavpils MMA cīkstoņi

28.01.2019.
Svētdien, 27.janvārī, Daugavpils MMA Akadēmijas cīkstoņi piedalījās 8 Atklātā Rīgas čempionātā Pankrationā sadaļā „Pleris Agon” – jauktā cīņa, kas ietver gan cīņas, gan sitienu paņēmienus.


Daugavpilī notika “Sniega diena”, kurā gan lieli, gan mazi baudīja ziemas sporta aktivitātes

28.01.2019.
26.janvārī, jau tradicionāli norisinājās, īpaši veltīta ģimenes diena “Sniega diena”, kura sniedza iespēju ikvienam izmēģināt un baudīt dažādas aktivitātes ziemā. Šī pasākuma galvenais mērķis bija sniegt iespēju izmantot iedzīvotājiem jaunas brīvā laika pavadīšanas iespējas arī ziemā.


Vairāk kā 100 dalībnieki piedalījās Daugavpils nakts slēpojumā

24.01.2019.
2019. gada 18. janvārī Daugvpils Stropu aktīvās atpūtas un sporta trasē notika slēpošanas sezonas atklāšanas sacensības “Daugavpils nakts slēpojums”.


Daugavpils pilsētas atklātais čempionāts zemledus makšķerēšanā

24.01.2019.
3.februārī, Lielā Stropu ezera galvenajā pludmalē, notiks čempionāts zemledus makšķerēšanā. Čempionātā var piedalīties ikviens, kuram aizrauj makšķerēšana, jo dalība ikvienam ir bezmaksas.


Meiteņu futbola komanda aizvada pārbaudes turnīrus

24.01.2019.
BFC Daugavpils meiteņu komanda jau divas nedēļas nogales pēc kārtas piedalījušās turnīros Utenā un Rēzeknē. Pārbaudē pret Utenas komandu tika izcīnīta uzvara, savukārt, Rēzeknē tika ieņemta 3. vieta.