Jaunākās ziņas

Karatē. Sezonas apkopojums.

22.06.2017
Daugavpils Karatē Akadēmijā „LFSKA” (prezidents Andrejs Komars, 6. dans) notika svinīgs pasākums, kas veltīts sporta sezonas notikumu apkopojumam. Desmit mēnešu garumā (no 2016. gada septembra līdz 2017. gada jūnijam) Akadēmijas sportisti aktīvi piedalījās republikas un starptautiskās sacensībās. Lai noteiktu labākos „LFSKA” sportistus, Akadēmijā ir izstrādāta speciāla reitinga sistēma, kur, lai sportists saņemtu reitinga punktus, viņam nepieciešams uzrādīt labus rezultātus reitinga turnīros divās sporta karatē disciplīnās: Kata (kompleksi) un Kumite (divcīņas).


Daugavpils sportisti dosies uz Latvijas Jaunatnes Olimpiādi

22.06.2017
Cēsīs no 7.jūlija līdz 9.jūlijam norisināsies Latvijas Jaunatnes Olimpiāde. Sacensības notiks arī Valmieras, Smiltenes, Priekuļu, Siguldas, Valkas, Burtnieku, Jūrmalas, Engures, Limbažu, Ogres, Salaspils, Jelgavas un Rīgas novados.
Tas būs viens no lielākajiem šīs vasaras sporta notikumiem un pulcēs vairāk nekā 3000 jauniešu no visas Latvijas.


Betsafe Latvija Spēkavīru čempionāts

16.06.2017
Sestdien ar pirmo “Betsafe Latvija Spēkavīru čempionāta” posmu Daugavpilī atklāta trīspadsmitā sezona. Sacensībās uz augstākā goda pjedestāla pakāpiena kāpa aizvadītā gada Latvijas spēcīgākā vīra titula ieguvējs Aivars Šmukstelis. Dalītā otrā/ trešā vietā ierindojās talantīgais ugālnieks Oskars Martužans un kuldīdznieks Jānis Šleckus.


Daugavpils vieglatlēti piedalijās atlases sacensībās, lai piedalītos Starptautiskajās sacensībās Polijā.

15.06.2017
Valmierā 13.jūnijā notika atlases sacensības vieglatlētiem, lai tiktu uz Starptautiskajām sacensībām Varšavā (Polija).


Daugavpils atklātajā orintēšanās čempionātā triumfē baltkrievi

14.06.2017
10.-11. jūnijā Križu mikrorajonā un Līksnas pagasta mežos norisinājās jau kļuvušais par tradīciju Daugavpils atklātajs orintēšanās čempionāts. Šoreiz savus spēkus vidējā un garajā distancē mēroja ap 110 dalībniekiem no Latvijas, Lietuvas, Baltkrievijas un Krievijas.


Aizvadīts pirmais strītbola čempionāta posms

12.06.2017
11. jūnijā pie tirdzniecības centra “Solo” norisinājās pirmais Daugavpils ielu basketbola čempionāta posms. Turnīrā kopumā piedalījās 18 vienības.


Pilsētas svētkus atzīmējām ar turnīriem un Ronaldu!

12.06.2017
BFC Daugavpils futbola akadēmija Daugavpils pilsētas svētkus atzīmēja ar vairākiem nozīmīgiem pasākumiem. Vairāk nekā 100 bērni tika pie iespējas klātienē vērot pasaules labāko futbolistu Krištianu Ronaldu, nepilni 200 mūsu audzēkņu devās pilsētas svētku gājienā, savukārt U11 vecuma grupas puiši cīnījās par uzvaru starptautiskā turnīrā.


KARATE GRAND PRIX “DAUGAVPILS FORTRESS”

09.06.2017
4. jūnijā, Daugavpils 742. gadskārtas svinību ietvaros, notika VI Starptautiskais čempionāts Karate Grand Prix „Daugavpils Fortress”, ko organizēja Daugavpils Karatē Akadēmija „LFSKA” sadarbībā ar Daugavpils pilsētas domi.


Daugavpils jaunieši Latvijas jaunatnes čempionātā aizvadījuši 41 spēli

09.06.2017
BFC “Daugavpils” jauniešu, sieviešu, kā arī 2. līgas komandas šī gada Latvijas čempionātos kopumā aizvadījušas jau 41 spēli. 28 no tām izcīnītas uzvaras, bet četrās spēlēs fiksēts neizšķirts.


Latvijas Veselības nedēļa noslēdzās!

09.06.2017
Visā Latvijā un Eiropā no 29.maija līdz 4.jūnijam atzīmēja Veselības nedēļu. Arī Daugavpils aktīvi piedalijās un rīkoja daudz dažādu veselību veicinošu pasākumu.
8.jūnijā Daugavpils pilsētas domē, priekšsēdētāja 1.vietnieks Jānis Dukšinskis un Sporta un jaunatnes departamenta vadītāja p.i.Olga Jesse pateicās Daugavpils organizācijām par veselīga un kustīga dzīvesveida attīstīšanu un popularizēšanu Daugavpils pilsētā Latvijas Veselības nedēļas ietvaros.