Jaunākās ziņas

Šauļos notika tradicionālais KARATE turnīrs XIX Baltic States Championship

29.01.2019.
Atklātajā čempionātā piedalījās vairāk kā 500 sportistu no 47 klubiem un 7 valstīm (Lietuva, Latvija, Igaunija, Krievija, Baltkrievija, Ukraina, Polija) pēc olimpiskās sacensības WKF noteikumiem. Sacensības notika dažādās individuālās kategorijās, tādas ka KATA (kompleksi), KUMITE (divcīņa) disciplīnā, ka arī komandas kategorijās KATA (kompleksi) un KUMITE (divcīņa) disciplīnā.


Daugavpils cīkstoņi uzrāda lieliskus rezultātus Latvijas čempionātā Jelgavā!

29.01.2019.
26.janvārī norisinājās Latvijas čempionāts grieķu-romiešu cīņā, brīvajā cīņā un brīvajā cīņā sievietēm. Šajā čempionātā piedalījās arī Daugavpils cīkstoņi. Uz mājām sportisti atveda lielu skaitu medaļu.


Atklātajā Rīgas čempionātā Pankrationā piedalījās arī Daugavpils MMA cīkstoņi

28.01.2019.
Svētdien, 27.janvārī, Daugavpils MMA Akadēmijas cīkstoņi piedalījās 8 Atklātā Rīgas čempionātā Pankrationā sadaļā „Pleris Agon” – jauktā cīņa, kas ietver gan cīņas, gan sitienu paņēmienus.


Daugavpilī notika “Sniega diena”, kurā gan lieli, gan mazi baudīja ziemas sporta aktivitātes

28.01.2019.
26.janvārī, jau tradicionāli norisinājās, īpaši veltīta ģimenes diena “Sniega diena”, kura sniedza iespēju ikvienam izmēģināt un baudīt dažādas aktivitātes ziemā. Šī pasākuma galvenais mērķis bija sniegt iespēju izmantot iedzīvotājiem jaunas brīvā laika pavadīšanas iespējas arī ziemā.


Vairāk kā 100 dalībnieki piedalījās Daugavpils nakts slēpojumā

24.01.2019.
2019. gada 18. janvārī Daugvpils Stropu aktīvās atpūtas un sporta trasē notika slēpošanas sezonas atklāšanas sacensības “Daugavpils nakts slēpojums”.


Daugavpils pilsētas atklātais čempionāts zemledus makšķerēšanā

24.01.2019.
3.februārī, Lielā Stropu ezera galvenajā pludmalē, notiks čempionāts zemledus makšķerēšanā. Čempionātā var piedalīties ikviens, kuram aizrauj makšķerēšana, jo dalība ikvienam ir bezmaksas.


Meiteņu futbola komanda aizvada pārbaudes turnīrus

24.01.2019.
BFC Daugavpils meiteņu komanda jau divas nedēļas nogales pēc kārtas piedalījušās turnīros Utenā un Rēzeknē. Pārbaudē pret Utenas komandu tika izcīnīta uzvara, savukārt, Rēzeknē tika ieņemta 3. vieta.


Sākusies pieteikšanās Latvijas Veselības nedēļai

24.01.2019.
Latvijas Tautas sporta asociācija informē, ka sākusies pieteikšanās Latvijas Veselības nedēļai 2019 un aicina pašvaldības ņemt dalību projektā Latvijas Veselības nedēļa 2019 jeb MOVE Week. Veselības nedēļa notiks jau 8. reizi visā Latvijā starptautiskā projekta “NowWeMOVE” ietvaros. Šogad Veselības nedēļa notiks no 27. maija līdz 02. jūnijam.


Otrajā pārbaudes spēlē pārbaudīja plašu spēlētāju loku

23.01.2019.
Otrdien Rīgā savu otro pārbaudes spēli pirms jaunās Virslīgas sezonas sākuma aizvadīja BFC Daugavpils futbolisti. Cīņā ar Jūrmalas “Spartaku” tika piedzīvots zaudējums ar 1:2. Vienīgos vārtus guva uz pārbaudi atbraukušais futbolists.


Atklātās sacensības boksā ļauj pārbaudīt jauno sportistu sagatavotību sacensībām un turnīriem

22.01.2019.
No 18. līdz 19. janvārim Daugavpilī norisinājās atklātās sacensības boksā, kurās piedalījās sportisti no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Krievijas un Baltkrievijas. Jāatzīmē, ka 18. janvārī tika atklāta jaunā boksa zāle, kas atradīsies Cietokšņa ielā 61.