Jaunākās ziņas

Daugavpils uzņem Pasaules taku orientēšanās čempionāta cilvēkiem ar kustību traucējumiem dalībniekus

08.08.2018.
No 2018. gada 4. līdz 10. augustam Latvijā norisinās svarīgākais gada pasākums orientēšanās sportā – pasaules čempionāts. Šajā laikā Daugavpils uzņem Pasaules taku orientēšanās čempionāta cilvēkiem ar kustību traucējumiem dalībniekus – 151 sportistu no 24 valstīm.

Futbola čempionāta 4.kārtas spēles

07.08.2018.
8.augustā notiks Daugavpils pilsētas čempionāta futbola nākamā kārta

5 mūsējie izlases rindās spēlēja ar Anglijas un Vācijas klubiem

07.08.2018.
No 3. līdz 5. augustam Iecavā un Jelgavā Latvijas U16 izlases sastāvā pieci daugavpilieši ieguva iespēju aizvadīt spēles “Neatkarības kausa izcīņā”. Starp pretiniekiem bija slaveni un spēcīgi ārzemju klubi.

Aizvadītas futbola čempionāta 7x7 3.kārtas spēles

07.08.2018.
6.augustā, Esplanādes stadionā, Daugavpils pilsētas čempionāta futbolā 7x7 komandas tikās 3.kārtas spēlēs.

Varenā cīņā līdz pusfinālam pietrūka nedaudz

06.08.2018.
5.augustā Daugavpilī notika Latvijas kausa futbolā izcīņas ceturtdaļfināla spēle starp BFC Daugavpils/Progress un FK Metta/Latvijas Universitāte.

7x7 futbola čempionāta 3.kārta

03.08.2018.
06.08.2018, stadionā Esplanāde notiks Daugavpils pilsētas futbola čempionāta 7x7 trešās kārtas spēles.

Daugavpils pilsētas čempionāts futbolā 7x7 turpinās!

02.08.2018.
Vakar, 1.augustā, stadionā „Esplanāde” (Stadiona iela 1), norisinājās Daugavpils čempionāta futbola 7x7 otrās kārtas spēles.

Sāpīgs zaudējums līderu spēlē

30.07.2018
Spēles gaitā neizmantojot vairākas lieliskas iespējas, BFC Daugavpils/Progress ar 0:1 atzina Tukums-2000/TSS pārākumu. Vienīgos vārtus mūsu vienība ielaida spēles 89. minūtē.

Mini futbols turpinās!

30.07.2018
Šo trešdien 01.08.2018.,stadionā “Esplanāde”( Stadiona iela 1) notiks Daugavpils čempionāta futbola 7x7 otrās kārtas spēles.

Daugavpilī augustā norisināsies Pasaules taku čempionāts cilvēkiem ar kustību traucējumiem

23.07.2018
No 2018. gada 4. līdz 10. augustam Latvijā norisināsies svarīgākais gada pasākums orientēšanās sportā – pasaules čempionāts. Šajā laikā Daugavpils uzņems Pasaules taku orientēšanās čempionāta cilvēkiem ar kustību traucējumiem dalībniekus – 151 sportistu no 24 valstīm.