JAUNĀKĀS ZIŅAS

Daugavpils Sporta festivāls pavisam drīz!

07.08.2019.
Daugavpilī notiks Sporta festivāls, kura mērķis ir popularizēt sporta skolas, klubus un biedrības Daugavpilī, parādīt pilsētas iedzīvotājiem un viesiem, cik daudzveidīga ir pilsētas sporta dzīve.


Šāvēji no Latvijas kausa izcīņas fināla atved medaļas

06.08.2019.
Ādažos, 3.augustā norisinājās finālsacensības Latvijas kausa izcīņā lietišķajā šaušanā. Daugavpils šāvēji piedalījās šajā etapā un atgriezās mājās ar vairākām uzvarām un medaļām.


Pludmales volejbola čempionāts turpinās

05.08.2019.
Aizvadītajā svētdienā, Stropu centrālajā pludmalē, norisinājās pilsētas pludmales volejbola čempionāta 2.kārta, kurā piedalījās 22 komandas. Sieviešu konkurencē piedalījās 10 komandas, savukārt, vīriešu grupā cīnījās 12 komandas.


Daugavpilieši piedalījās “Lokobol” superfinālā!

05.08.2019.
Četru dienu garumā BFC Daugavpils 2008. dzimšanas gada komanda piedalījās vērienīgā starptautiskā turnīra “Lokobol 2019” superfinālā! Mūsu jaunieši godam aizstāvēja pilsētas godu cīņās ar labākajām Krievijas komandām.


Ghetto Games aicina uz Rēzekni

01.08.2019.
“Ghetto Games” 11. sezonas noslēguma izbraukuma turnīri notiks Rēzeknes pilsētas svētku ietvaros, pilsētas centrā pie Māras pieminekļa 3. augustā sarīkojot “Ghetto Football” turnīru, bet 4. augustā – “Ghetto Basket” sacensības. Tie būs ne tikai trīs pret trīs formāta turnīri, bet arī dažādas sportiskas izklaides spēlētājiem un visiem līdzjutējiem.


Sports Daugavpilī arī augustā!

31.07.2019.
Daugavpils arī vasarā turpina būt aktīva un sportiska gan rīkojot sporta pasākumus, gan tajos piedaloties. Augustā pilsētā gaidāmi vairāki čempionāti, sacensības un vēl nebijuši festivāli, kuros būs iespēja iepazīties ar pilsētas sporta daudzveidību un iespējām.


Veselības nodarbības skolas vecuma bērniem ar boksa elementiem

31.07.2019.
Tiek komplektētas grupas uz 12 bezmaksas veselības nodarbībām ar boksā elementiem, kurās kopā ar profesionāliem boksa treneriem ir iespēja attīstīt fizisku spēju, drosmi, veiklību, koordināciju, ātrumu, izturību, lokanību un domāšanu, kā arī veicināt veselības stāvokļa uzlabošanu. Šīs nodarbības palīdzēs bērniem kļūt spēcīgiem, veikliem un pārliecinātiem savas personības pilnveidošana.


Daugavpils sportisti saņem apbalvojumus par teicamiem rezultātiem sportā

30.07.2019.
Šodien, 30.jūlijā Daugavpils Kultūras pilī, tika apbalvoti mūsu pilsētas jaunie sportisti, kuri no 4. līdz 6.jūlijam piedalījās VIII Jaunatnes Olimpiādē un ieguva medaļas. Tāpat savu apbalvojumu saņēma arī cīkstone Anastasija Grigorjeva.


Daugavpils čempionāts futbolā 7x7 uzņem apgriezienus

30.07.2019.
Pagājušajā nedēļā Daugavpilī tika uzsākts vēl viens pilsētas čempionāts futbolā 7x7. Šogad šajā čempionātā piedalās 8 komandas, kuras līdz 5.septembrim cīnīsies par labākās komandas titulu.


Nometne ar Granada speciālistu noslēgusies!

29.07.2019.
Trīs dienu garumā Daugavpilī norisinājās nometne jaunajiem futbolistiem, kuru vadīja Spānijas augstākās līgas kluba “Granada” sporta metodoloģijas direktors Oskars Felipe Laralde. Vairāk nekā 70 bērnu aizvadīja sešus treniņus pēc spāņa sastādītajiem treniņu plāniem!