Jaunākās ziņas

Preiļos graujoša uzvara ar 5:0

05.06.2017
Komanda.lv 1. līgas čempionātā BFC Daugavpils futbolisti tikuši pie ceturtā panākuma – 5:0 viesos pret Preiļu BJSS. Divus vārtus guva Ričards Žaldovskis, bet pa reizei atzīmējās Edgars Urbāns, Marks Deružinskis un Raivis Skrebels.


Latvijas Veselības nedēļa tuvojas noslēgumam.

02.06.2017
Latvijas Veselības nedēļa šogad tiek atzīmeta no 29.maija līdz 4.jūnijam. Visā Latvijā notiek visdažādākie veselīgu un aktīvu dzīvesveidu popularizējošie pasākumi.

Daugavpilī šogad notiek ap 90 pasākumiem pilsētas izglītības iestādēs, uzņēmumos, pašvaldības iestādēs. Atsevišķus pasākumus, pilsētas iedzīvotājiem, organizē biedrības un sporta klubi.
Vēl līdz 6.jūnijam ir iespēja apskatīt un iepazīties ar zinātnisko literatūru par sportu un veselīgu dzīvesveidu Latgales Centrālajā bibliotēkā. 3.jūnijā, plkst.11:00, Kandavas ielā 17A norisināsies „Jautrie starti daudzbērnu ģimenēm” . 4.jūnijā plkst.11:00 Dubrovina parkā Bērnu zumba un no plkst.10:00 Kandavas ielā 17A Starptautiskais Karate čempionāts „Daugavpils Fortress”.
Kā arī, 4.jūnijā plkst.14:00 visi tiek aicināti uz Veselības nedēļas noslēguma pasākumu Esplanādes parkā. Šeit būs iespēja paspēlēt basketbolu, futbolu, volejbolu, notiks „Ekstremālo sporta veidu sacensības” (reģistrācija 13:30) un „Ielu vingrošanas sacensības”. Paralēli notiks atvērtais treniņš ar Fitnesa klubu „Intense Fitness” un veselības vingrošana un fitnesa konsultācija ar „Daugavpils PSK”. Zālienā notiks Cigun Elpošanas vingrošana ar sertificētu treneri.
Aicinām piedalīties un aktīvi pavadīt nedēļas nogali.


KARATĒ ČEMPIONĀTS “DAUGAVPILS FORTRESS”

02.06.2017
Svētdien, 4. jūnijā, Daugavpils Pilsētas svētku un 742 gadskārtas svinību ietvaros, notiks Starptautiskais Karatē čempionāts Daugavpils Fortress, kurā piedalīsies jaunie sportisti no Lietuvas, Baltkrievijas un Latvijas. Mūsu pilsētu turnīrā pārstāvēs Daugavpils Karatē Akadēmijas “LFSKA” karatisti.
Turnīrs notiks Daugavpils BJSS sporta zālē (Kandavas ielā 17a). KATA (kompleksi) sacensību sākums plkst. 10:00, bet plkst. 14:00 - KUMITE (cīņas) sacensību sākums.


Daugavpilī notiks Korejas vēstnieka Taekwondo kauss „Ambassador’s Cup”

01.06.2017
Korejas vēstniecība Latvijā sadarbībā ar Latvijas Taekwondo federāciju un Daugavpils pilsētas domi organizē Korejas vēstnieka čempionātu taekwondo „Ambassador’s Cup”.

Čempionāts notiks Daugavpils Olimpiskajā Centrā, 2.jūnijā plkst.10:00, atklāšanas ceremonija plkst.15:00


Daugavpilī par vienu Karate meistaru kļuva vairāk.

29.05.2017
28.maijā Klaipēdā (Lietuva) notika seminārs par Meistara Sadasšige Kato (9dan).
Daugavpilietis, SOCHIN karatē kluba biedrs Sergejs Kudlis, pec semināra un divu studnu treniņa nodeva eksāmenu uz melno jostu (1dan) un kļuva par Meistaru.

Apsveicam sportistu!


Karatē. Drīzumā „Grand Prix Daugavpils Fortress”

29.05.2017
Latvijas pilsētā Salaspils norisinājās karatē turnīrs “VIII Salaspils Open Karate Championship”, ko organizēja vietējais karatē klubs „SKK” un Latvijas Karatē Federācija.


Ar rīta rosmi Daugavpils pilsētas domē sākās veselības nedēļa

29.05.2017
Veselības nedēļa Daugavpilī sākās ar rīta rosmi pilsētas domē, kur aktīvi uzsākt darba nedēļu darbiniekiem palīdzēja Sporta nodaļas kolēģi un biedrības “Ielu vingrošana” pārstāvji.


Daugavpilieši turnīrā Vitebskā ieņēmuši 3. vietu

26.05.2017
No 19. līdz 21. maijam BFC Daugavpils U10 vecuma grupas komanda veiksmīgi startējusi turnīrā Baltkrievijā, kur ieguvusi augsto trešo vietu. Lielākais ieguvums – visas spēles šajā turnīrā bija ļoti sīvas.


Salaspilī notika 8.Starptautiskais Atklātais Salaspils Karatē Kauss

25.05.2017
20.maijā Salaspilī notika ikgadējais 8. Starptautiskais Atklātais Salaspils Karatē kauss. Sacensībās piedalijās 250 sportistu no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas un Baltkrievijas. Salaspils čempionāts notiek KATA (paraugdemonstrējumi) un KUMITE (divcīņa) sacensībās.
SOCHIN karatē klubu (prezeidents Sergejs Ivaņko) pārstāvēja 6 sportisti. Divi sportisti darbojās kā tiesneši.


Pavadi nedēļu aktīvi un veselīgi!

23.05.2017
Latvijas Veselības nedēļa noritēs no 29.maija līdz 4.jūnijam. Daugavpils ik gadu aktīvi atbalsta un piedalās Veselības nedēļā ar daudziem interesantiem un veselīgu dzīvesveidu veicinošiem pasākumiem. Šogad pilsētā nedēļas laikā notiks ap 90 pasākumiem no tiem 36 ir publiski pieejami pasākumi.