JAUNĀKĀS ZIŅAS

Daudz laimes jubilejā!

14.08.2019.
Šodien skaistu dzīves jubileju svin kādreizējais sporta žurnālists, treneris un sportists Jurijs Stepanovs! Savu sporta karjeru uzsācis Ļeņiņgradas pedagoģiskajā institūtā, pēc tā absolvēšanas atgriezies Latvijā.


Svarbumbu celšanas atklātie treniņi Sporta festivāla laikā

14.08.2019.
Daugavpils Sporta festivāla ietvaros notiks svaru bumbu celšanas atklātie treniņi, svarbumbu sporta tehnikas paraugdemonstrējumi un dažādas sacensības amatieriem. Pasākumu organizē Biedrība „Kettlebell Fit Daugavpils” sadarbībā ar „Latvijas Svarbumbu celšanas asociāciju”.


Daugavpils Ledus sporta skola aicina pieteikties sporta nodarbībām!

13.08.2019.
Daugavpils Ledus sporta skola ir profesionālās ievirzes sporta skola, kurā ir iespēja nodarboties ar hokeju, daiļslidošanu un sporta un mākslas vingrošanu.


Dobrecova kausā pietrūka aukstasinības

13.08.2019.
Nedēļas nogalē BFC Daugavpils 2007. dzimšanas gada komanda piedalījās starptautiskā turnīrā “Dobrecova kauss 2019”. Lai arī spēles pamatlaikā netika piedzīvots neviens zaudējums, turnīra noslēgumā tika iegūta 7. vieta.


Daugavpils pašvaldības iestādes cīnījās par sportiskākās un spēcīgākas iestādes titulu

12.08.2019.
Daugavpils pilsētas pašvaldības iestādes tikās atpūtas bāzē “Silmalas” no 9. līdz 11.augustam, lai noskaidrotu sportiskākās un aktīvākās pašvaldības iestādes. Pēc divu gadu pārtraukuma šajās sporta spēlēs piedalījās 10 pašvaldības iestāžu komandas.


Anastasija Kravčenoka ar pārinieci Tīnu Graudiņu kļūst par Eiropas čempionēm pludmales volejbolā

12.08.2019.
Maskavā, no 6.augusta norisinās Eiropas čempionāts pludmales volejbolā, kurā piedalījās arī Latvijas sieviešu pludmales volejbola duets Anastasija Kravčenoka un Tīna Graudiņa.


Pirmo reizi Daugavpilī- pūķu laivu festivāls “Dragon Boats”!

08.08.2019.
Stropu ezera glābšanas stacijā, 24.augustā, norisināsies I Starptautiskais festivāls “Dragon Boats”, kurš sniegs lielisku iespēju iepazīt jaunu airēšanas sporta veidu. Ja interesē sports un aktīvs dzīvesveids, tad ikvienam būs iespēja piedalīties un apgūt šīs airēšanas iemaņas.


Daugavpils Sporta festivāls pavisam drīz!

07.08.2019.
Daugavpilī notiks Sporta festivāls, kura mērķis ir popularizēt sporta skolas, klubus un biedrības Daugavpilī, parādīt pilsētas iedzīvotājiem un viesiem, cik daudzveidīga ir pilsētas sporta dzīve.


Šāvēji no Latvijas kausa izcīņas fināla atved medaļas

06.08.2019.
Ādažos, 3.augustā norisinājās finālsacensības Latvijas kausa izcīņā lietišķajā šaušanā. Daugavpils šāvēji piedalījās šajā etapā un atgriezās mājās ar vairākām uzvarām un medaļām.


Pludmales volejbola čempionāts turpinās

05.08.2019.
Aizvadītajā svētdienā, Stropu centrālajā pludmalē, norisinājās pilsētas pludmales volejbola čempionāta 2.kārta, kurā piedalījās 22 komandas. Sieviešu konkurencē piedalījās 10 komandas, savukārt, vīriešu grupā cīnījās 12 komandas.