Jaunākās ziņas

“SOCHIN” karatē klubs turpina gūt pieredzi starptautiskajos turnīros

27.05.2019.
Salaspilī, 19. maijā, notika 10. Starptautiskais turnīrs “SALASPILS KARATE CUP”, kurš norisinājās pēc olimpiādes WKF noteikumiem un dalību tajā ņēma 300 Latvijas, Lietuvas, Igaunijas un Krievijas sportisti.


Orientēšanās sporta cienītāji tiek aicināti piedalīties Daugavpils sprinta orientēšanās čempionatā

24.05.2019.
30.maijā tiks rīkots Daugavpils Sprinta orientēšanās čempionāts, kurš šogad notiks Daugavpils cietoksnī.


Daugavpils triatlonisti piedalījās Eiropas junioru triatlona kausa posmā

24.05.2019.
Polijas pilsētā, Olštinā, notika Eiropas junioru triatlona kausa posms, kurā piedalījās arī daugavpilieši Latvijas izlases sastāvā. No Daugavpils devās Artjoms Gajevskis, Sandis Kornijenko un Daņila Proščinko.


Cīņas māksla un veselīgs dzīvesveids Daugavpilī

23.05.2019.
Projekta ietvaros, jūnija mēnesī tiks rīkoti atklātie treniņi. Atklāto treniņu mērķis ir iepazīstināt Daugavpils iedzīvotājus ar esošajām iespējām pilsētā nodarboties ar cīņas mākslu.


Atvērtie treniņi Latvijas Veselības nedēļas ietvaros

22.05.2019.
No 27. maija līdz 2. jūnijam jau astoto reizi notiks Latvijas Veselības nedēļa 2019 jeb MOVE Week. Veselības nedēļa jeb MOVE Week ir ikgadējs Eiropas mēroga pasākums, kura mērķis ir popularizēt veselīgu dzīvesveidu un iesaistīt pēc iespējas vairāk cilvēku sportiskās, veselīgās un fiziskās aktivitātēs.


Pēc 3 gadu pārtraukuma Daugavpilī viesosies Ventspils

21.05.2019.
Optibet futbola Virslīgā trešdienas vakarā BFC Daugavpils savā laukumā uzņems vienus no titula pretendentiem FK Ventspils. Spēles sākums ieplānots plkst. 18:00.


ISF Pasaules skolēnu čempionāts vieglatlētikā

21.05.2019.
Daugavpils Individuālo sporta veidu skolas vieglatlēti piedalījās Pasaules skolēnu čempionātā vieglatlētikā Horvātija, kurš notika pilsētā Splitā no 13. līdz 19.maijam. Latvijas izlase sastāvā piedalījās Viktorija Popovičeva, Etjens Beļašovs un treneris Andrejs Domaņins.


Daugavpils jaunais autokrosa sportists gūst panākumus Lietuvas čempionātā

21.05.2019.
No 2017.gada Daugavpilī, sāka attīstīties viens no Latvijas populārākajiem sporta veidiem- autokross. Augstāk minēto sporta veidu Daugavpilī uzsāka attīstīt biedrība Daugavpils Autosporta Akadēmija.


Daugavpils cīnīsies par spēcīgākās pilsētas titulu

20.05.2019.
Daugavpils pilsētas svētku ietvaros šogad notiks “Latvijas Spēcīgākā pilsēta”, kuras laikā ikviens gan sportists, gan aktīvists sacensību laikā varēs celt svaru stieni un veidot kopējo posma rezultātu, sacenšoties savā starpā un konkrētās kampaņas ietvaros.


Šāvēju rezultāti Latvijas kausa izcīņā šaušanā

20.05.2019.
Ādažos, aizvadītajā nedēļas nogalē notika Latvijas kausa izcīņas 1.etaps lietišķajā šaušanā. Daugavpils šāvēji piedalījās šajā etapā un atgriezās ar teicamiem rezultātiem.