JAUNĀKĀS ZIŅAS

Sacensības Domes kauss sniedza iespēju iepazīt boksu

02.09.2019.
No 30. līdz 31.augustam, Daugavpilī notika tradicionālās sacensībās boksā “Domes kauss”. Sacensības notika 5 vecuma grupās. Dalību sacensībās ņēma apmēram 100 dalībnieki no Latvijas, Lietuvas, Baltkrievijas, Igaunijas un Krievijas.


Sporta festivāls jau šajā sestdienā!

29.08.2019.
Sestdien, 31.augustā, Daugavpilī norisināsies Sporta festivāls, kurā būs lieliska iespēja ne tikai iepazīt pilsētas sporta skolas un biedrības, bet arī izmēģināt pašiem dažādus sporta veidus un atbalstīt sportistus sacensībās.


BFC Daugavpils jaunieši piedalīsies visaugstākās klases jaunatnes turnīrā Spānijā

28.08.2019.
No 12. līdz 16. septembrim Spānijas galvaspilsētā Madridē norisināsies starptautiskais futbola turnīrs “Madrid Football Cup 2019”, kurā piedalīsies 32 elites jaunatnes komandas no visas pasaules. Starp dalībniecēm pirmo reizi vēsturē būs arī komanda no Latvijas – BFC Daugavpils!


Līdz futbola 7x7 čempionāta noslēgumam atlikušas 3 spēļu kārtas

28.08.2019.
Vakar, Esplanādes stadionā, notika futbola 7x7 čempionāta 11.kārtas spēles. Čempionāts norisinās jau vairāk kā mēnesi un tajā piedalās 8 komandas, kuras cīnās par uzvaru.


Laiks sportam! Sporta skolās notiek uzņemšana dažādās sporta programmās

27.08.2019.
Daugavpilī darbojas 4 sporta skolas- Daugavpils Bērnu un Jaunatnes sporta skola, Individuālo sporta veidu skola, Ledus sporta skola un Futbola skola. Šajās skolās ar sportu nodarbojas kopā vairāk kā 2000 sportisti dažādās programmās.


Iesācējiem lieliska iespēja bez maksas apgūt orientēšanās sportu

26.08.2019.
Šogad Latvijas Orientēšanās federācija (LOF) sadarbībā ar akciju sabiedrību “Latvijas Valsts meži” (LVM) uzsākusi projektu “Mežs ir tavs stadions”, kā ietvaros ikviens, kurš vēlas nodarboties ar fiziskām aktivitātēm dabā, var bez maksas pieredzējušu instruktoru pavadībā iepazīt orientēšanās sporta burvību.


Šī gada pludmales volejbola čempioni ir noskaidroti

26.08.2019.
Pludmales volejbola čempionāts šogad Daugavpilī norisinājās 3 posmos, kuros piedalījās gan mūsu pilsētas sportisti, gan blakus novadu un pilsētu pludmales volejbola cienītāji. Čempionāts noslēdzās vakardien, kad tika arī noskaidroti kopvērtējuma uzvarētāji.


Jelgavā izdodas iegūt punktu

26.08.2019.
Optibet futbola Virslīgas 3. apļa noslēdzošajā spēlē BFC Daugavpils viesos nospēlēja 2:2 ar Jelgavu. Pa vārtu guvumam šajā mačā mūsu komandas labā Činonso Oforam un Kasparam Kokinam.


Pirmais Starptautiskais pūķu laivu festivāls pulcē lielu skaitu dalībnieku

26.08.2019.
Aizvadītajā sestdienā, lieliskos laikapstākļos un noskaņojumā, Stropu ezerā norisinājās I Starptautiskais festivāls “Dragon Boat”. Šis festivāls pulcēja ne tikai lielu skaitu dalībnieku, bet arī kuplu pulku ar līdzjutējiem un atbalstītājiem.


Jau rīt pirmo reizi Daugavpilī - Starptautiskais festivāls Dragon Boat

23.08.2019.
Stropu ezera glābšanas stacijā, 24.augustā, norisināsies I Starptautiskais festivāls “Dragon Boats”, kurš sniegs lielisku iespēju iepazīt jaunu airēšanas sporta veidu un atbalstīt komandas.