JAUNĀKĀS ZIŅAS

Daugavpilieši piedalījās “Lokobol” superfinālā!

05.08.2019.
Četru dienu garumā BFC Daugavpils 2008. dzimšanas gada komanda piedalījās vērienīgā starptautiskā turnīra “Lokobol 2019” superfinālā! Mūsu jaunieši godam aizstāvēja pilsētas godu cīņās ar labākajām Krievijas komandām.


Ghetto Games aicina uz Rēzekni

01.08.2019.
“Ghetto Games” 11. sezonas noslēguma izbraukuma turnīri notiks Rēzeknes pilsētas svētku ietvaros, pilsētas centrā pie Māras pieminekļa 3. augustā sarīkojot “Ghetto Football” turnīru, bet 4. augustā – “Ghetto Basket” sacensības. Tie būs ne tikai trīs pret trīs formāta turnīri, bet arī dažādas sportiskas izklaides spēlētājiem un visiem līdzjutējiem.


Sports Daugavpilī arī augustā!

31.07.2019.
Daugavpils arī vasarā turpina būt aktīva un sportiska gan rīkojot sporta pasākumus, gan tajos piedaloties. Augustā pilsētā gaidāmi vairāki čempionāti, sacensības un vēl nebijuši festivāli, kuros būs iespēja iepazīties ar pilsētas sporta daudzveidību un iespējām.


Veselības nodarbības skolas vecuma bērniem ar boksa elementiem

31.07.2019.
Tiek komplektētas grupas uz 12 bezmaksas veselības nodarbībām ar boksā elementiem, kurās kopā ar profesionāliem boksa treneriem ir iespēja attīstīt fizisku spēju, drosmi, veiklību, koordināciju, ātrumu, izturību, lokanību un domāšanu, kā arī veicināt veselības stāvokļa uzlabošanu. Šīs nodarbības palīdzēs bērniem kļūt spēcīgiem, veikliem un pārliecinātiem savas personības pilnveidošana.


Daugavpils sportisti saņem apbalvojumus par teicamiem rezultātiem sportā

30.07.2019.
Šodien, 30.jūlijā Daugavpils Kultūras pilī, tika apbalvoti mūsu pilsētas jaunie sportisti, kuri no 4. līdz 6.jūlijam piedalījās VIII Jaunatnes Olimpiādē un ieguva medaļas. Tāpat savu apbalvojumu saņēma arī cīkstone Anastasija Grigorjeva.


Daugavpils čempionāts futbolā 7x7 uzņem apgriezienus

30.07.2019.
Pagājušajā nedēļā Daugavpilī tika uzsākts vēl viens pilsētas čempionāts futbolā 7x7. Šogad šajā čempionātā piedalās 8 komandas, kuras līdz 5.septembrim cīnīsies par labākās komandas titulu.


Nometne ar Granada speciālistu noslēgusies!

29.07.2019.
Trīs dienu garumā Daugavpilī norisinājās nometne jaunajiem futbolistiem, kuru vadīja Spānijas augstākās līgas kluba “Granada” sporta metodoloģijas direktors Oskars Felipe Laralde. Vairāk nekā 70 bērnu aizvadīja sešus treniņus pēc spāņa sastādītajiem treniņu plāniem!


Noticis Daugavpils ielu basketbola čempionāta 2.posms un pludmales volejbola čempionāta 1.posms

29.07.2019.
27.jūlijs, Stropu ezera pludmalē, bija sporta zīmē. Šajā dienā norisinājās divi pilsētas čempionāti- pludmales volejbola un ielu basketbola čempionāts. Neņemot vērā karstos laikapstākļus, piedalīties pludmales volejbola čempionātā ieradās 25 komandas un ielu basketbola čempionāta posmā piedalījās 10 komandas.


Daugavpils vieglatlētiem Latvijas čempionātā 6 medaļas

29.07.2019.
27. un 28. jūlijā, Ogrē notika Latvijas čempionāts. Sacensības vienlaicīgi bija arī Latvijas U23 čempionāts. Līdz ar to divu dienu garumā gandrīz 300 dalībnieku konkurencē tika noskaidroti jaunie valsts čempioni pieaugušo un U23 vecuma grupā.


Vija Frīda ieguva 2. vietu Latvijas čempionātā riteņbraukšanā

23.07.2019
21. jūlijā Siguldā aizvadīts Latvijas čempionāts kalnu riteņbraukšanā Olimpiskā krosa disciplīnā. Daugavpili šajās sacensībās pārstāvēja T/K Sniegpulkstenīte.