Jaunākās ziņas

Pirmo reizi Daugavpilī norisinājās PASAULES ČEMPIONĀTS hortingā 2018!

23.04.2018
No 20. līdz 22. aprīlim Daugavpils Olimpiskajā centrā norisinājās grandiozs notikums – III pasaules čempionāts hortingā. Divu dienu garumā sportisti demonstrēja savu meistarību, tehniku un iepazīstināja čempionāta ciemiņus ar tāda veida cīņas mākslu kā hortings, jo tas ir salīdzinoši jauns sporta veids, kurš no citiem cīņas stiliem pārņēma tehniskus, dinamiskus paņēmienus.


SĀKAS BIĻEŠU TIRDZNIECĪBA UZ EIROPAS LĪGAS SPĒLĒM VOLEJBOLĀ

20.04.2018
Latvijas vīriešu izlase šogad pēc 11 gadu pārtraukuma atkal cīnīsies Eiropas līgā. Biļetes uz trim Latvijas valstsvienības mājas spēlēm maija beigās un jūnija sākumā iespējams iegādāties biļešu tirdzniecības vietnē bezrindas.lv.


Sestdien tiks atklāta futbola sezona!

18.04.2018
Aicinām visus Daugavpils futbola līdzjutējus šajā sestdienā plkst. 14:00 uz stadionu “Celtnieks”, kur notiks pirmā oficiālā šīs sezonas Komanda.lv 1. līgas spēle! Mūsu BFC Daugavpils/Progress uzņems SK “Super nova” vienību. Ieeja uz spēli būs bezmaksas.


Daugavpilī pirmo reizi notiks pasaules čempionāts HORTINGĀ

17.04.2018
No 21. līdz 22. aprīlim Daugavpils Olimpiskajā centrā norisināsies Pasaules čempionāts hortingā – Ukraiņu nacionālajā cīņu sporta veidā, kurš patlaban piedzīvo dinamisku attīstību daudzās valstīs, tai skaitā arī Latvijā.


Ar RTA/VRK Rēzekne komandas uzvaru noslēdzas Daugavpils čempionāts basketbolā.

16.04.2018
Divu mēnešu garumā 15. vidusskolas sporta zālē norisinājās Daugavpils pilsētas 2018. gada atklātais čempionāts basketbolā vīriešiem. Turnīrā piedalījās 7 komandas no Daugavpils un Latgales pilsētām. Turnīrs tika spēlēts divās kārtās. Pirmajā kārtā komandas aizvadīja apļa turnīru, noskaidrojot četras labākas komandas, kuras satikās play/off mačos. Attiecīgi uzvarot savas pusfināla spēles, finālā tika komandas “RTA/VRK Rēzekne” un “Rituāls D” komandas.


Ar medaļu no Maskavas.

12.04.2018
08.aprīlī Krievijas galvaspilsētā Maskavā norisinājās jau tradicionālais trešais starptautiskais taekvondo turnīrs ''Olimpiskais lācītis''. Šis turnīrs pulcēja ap 1200 sportistu no dažādiem Krievijas regioniem, kā arī no kaimiņvalstīm- Baltkrievija, Latvija, Moldova, Kirgizstāna. Turnīra uzvarētājiem un medaļniekiem organizatori un spornsori bija sagatavojuši skaistas medaļas, diplomus, dāvanas. Šajā turnīrā vecuma grupas un svara kategorijas tika dalītas divās daļās- pieredzējušie sportisti un iesācēji, kas trenējas 1-2 gadus.


Latvijas skolu orientēšanās kausā Daugavpili pārstāvēja rekordliels skolu skaits

12.04.2018
Latvijas skolu orientēšanās kauss ir lielākie Latvijas skolu orientēšanās svētki, kas norisinās jau trešo gadu. Šogad sacensībām pieteicās 90 skolas, kopumā pulcējot 772 skolēnus no visiem Latvijas novadiem. Daugavpili jau trīs gadus pēc kārtas šajās sacensībās pārstāv kuplā Daugavpils J. Raiņa 6. vidusskolas komanda, taču šogad, pateicoties aktīvajiem jaunajiem orientieristiem no BJC “Jaunība”, Daugavpils pilsētas jaunsargu vienībai un atsevišķu pilsētas skolu atbalstam, Daugavpili skolu kausā pārstāvēja aŗī Daugavpils Saskaņas pamastkolas, Daugavpils 13. vidusskolas, Daugavpils 10. vidusskolas, Daugavpils 15. vidusskolas, Daugavpils Krievu vidusskolas-liceja un J. Pilsudska Daugavpils valsts poļu ģimnāzijas komandas.


Aizraujošā turnīrā labākie RFS jaunieši!

12.04.2018
No 6. līdz 8. aprīlim stadionā “Celtnieks” desmit komandas no Latvijas, Igaunijas un Baltkrievijas sacentās “Daugavpils Cup” U12 vecuma grupas turnīrā. Par turnīra uzvarētājiem kļuva RFS jaunieši.


Pirmo reizi Daugavpilī PASAULES ČEMPIONĀTS hortingā 2018!

09.04.2018
No 20. līdz 22. aprīlim Daugavpils Olimpiskajā centrā, pēc adreses Stadiona ielā 1, norisināsies grandiozs notikums – pasaules čempionāts hortingā – tas nav vienkārši cīņas sporta veids, bet gan fiziskās sagatavotības komplekss, noteiktie likumi, cīkstoņu estētiskā un garīgā audzināšana.


Daugavpilij dubultriumfs U14 grupā

03.04.2018
Ceturtdien un piektdien Daugavpilī tika aizvadīts trešais no desmit paredzētajiem “Daugavpils Cup” turnīriem. U14 vecuma grupas puišu konkurencē pirmās divas vietas mūsu audzēkņiem.