JAUNĀKĀS ZIŅAS

Daugavpils vieglatlētu rezultāti Rīgas čempionātā

03.06.2019.
Aizvadītajā nedēļas nogalē, piektdien un sestdien, notika Rīgas čempionāts, Ogrē. Sacensības norisinājās pilnīgi pretējos laikapstākļos: piektdien lietū un vējā, bet sestdien siltā un saulainā laikā. Varbūt tas arī nedaudz ietekmēja rezultātus.


Daugavpils karatē festivāls 2019 veiksmīgi aizvadīts

03.06.2019.
31. maijā un 1. jūnijā notika Daugavpils karatē festivāls 2019. Šī projekta ietvaros notika turnīrs „Daugavpils skolas kauss 2019”, kurā piedalījās vairāk nekā 80 sportistu, kuri varēja pierādīt sevi dažādos karatē disciplīnās. Piedaloties sacensībās, visi dalībnieki ieguva vērtīgu pieredzi. Daugavpils Karatē skolas vecākie studenti pilnveidoja savas zināšanas un pieredzi būt par tiesnešiem.


Zīmējumu konkurss – virtuālā izstāde „Es – vesels veselā pilsētā”

30.05.2019.
Latvijas Veselības nedēļas ietvaros tiek izsludināts bērnu zīmējumu konkurss – virtuālā izstāde „Es – vesels veselā pilsētā”. Konkursa mērķis ir pievērst bērnu uzmanību sporta un fizisko aktivitāšu nozīmei ikdienas dzīvē – mājās, skolā, pilsētā.


Izlaidums Daugavpils Individuālo sporta veidu un Bērnu un jaunatnes sporta skolās

30.05.2019.
31.maijā, plkst. 16.00 Latviešu kultūras centra lielajā zālē, notiks Daugavpils Bērnu un jaunatnes sporta skolas un Daugavpils Individuālo sporta veidu skolas izlaidumi.


Spēlē pret RFS pietrūka auguma un pieredzes

29.05.2019.
Pirmdien Optibet futbola Virslīgas spēlē ļoti sāpīgu zaudējumu piedzīvoja mūsu komanda. Viesos pret līdervienību RFS tika piedzīvots zaudējums ar 2:3, kaut gan spēles gaitā bijām vadībā ar 2:0.


Bērnu sacensības makšķerēšanā ar pludiņa makšķeri

29.05.2019.
2.jūnijā, Rugeļu katlavānā, norisināsies bērnu makšķerēšanas čempionāts ar pludiņu makšķeri bērniem līdz 18 gadiem. Šī ir lieliska iespēja arī bērniem iepazīties un izmēģināt savus spēkus makšķerēšanā.


Meistarklases Stropu ezerā

29.05.2019.
Maija brīvdienu nogalē Daugavpilī notika meistarklase tādā sporta veidā kā- Dragon boats, kuru vadīja Raimundas Labuckas, populārs Lietuvas airētājs, treneris, vasaras Olimpiādes dalībnieks Pekinā, trīskārtējs Pasaules čempions un vēl daudz dažādu medaļu ieguvējs. Treniņi notika vīriešu D-20 un sieviešu D-20 klasēs.


Drīz startēs Daugavpils čempionāts ielu basketbolā!

28.05.2019.
Vasara ir īstais laiks, lai baudītu sportu un būtu aktīvs, izmantojot dažādas aktivitātēs, tādēļ Daugavpilī jūnija sākumā sāksies ielu basketbola čempionāts, kurš norisināsies 3.posmos, dažādos pilsētas mikrorajonos.


Starptautiskais šaha festivāls “Latgales pavasaris-2019”

28.05.2019.
Daugavpils pilsētas šaha un dambretes klubā ar trim turnīriem notika tradicionālais starptautiskais festivāls Latgales pavasaris -2019.
Sacensības mērķi bija veicināt šaha spēles popularitāti Latgales reģionā,paaugstināt šahistu sporta meistarību, nostiprināt draudzīgas attiecības starp Latvijas un citu valstu šahistiem.


VIII KARATE GRAND PRIX “DAUGAVPILS FORTRESS”

28.05.2019.
Svētdien, 2. jūnijā, notiks Starptautiskais Karatē čempionāts VIII Karate Grand Prix Daugavpils Fortress, kurā piedalīsies jaunie sportisti no Lietuvas, Baltkrievijas, Krievijas un Latvijas.