Jaunākās ziņas

Gada sporta laureāts 2018- iespēja pieteikt Daugavpils labākos sportistus

18.01.2019.
„Gada sporta laureāts” apbalvošanas ceremonijas laikā tiek sumināti un sveikti Daugavpils pilsētas labākie sportisti, treneri, sporta skolotāji, tiek atzīmēti cilvēki, kuri veltījuši dzīvi sportam un izzināts pilsētas populārākais sportists, kā arī iepriekšējā gada vērienīgākais sporta pasākums.


BFC Daugavpils briest Virslīgai

17.01.2019.
BFC Daugavpils turpina aktīvu gatavošanos atgriešanās sezonai Latvijas futbola Virslīgā. Komanda treniņus uzsākusi jau 17. decembrī, bet pamazām sākusies jauno spēlētāju atlase un atsijāšana. Janvāra beigās ieplānota treniņnometne Baltkrievijā.


Izbaudīsim ziemas aktivitātes Sniega dienā

16.01.2019.
26. janvārī Esplanādes parkā notiks “Sniega diena”, kurā aicināts piedalīties ikviens, nākot kopā ar ģimeni un bērniem. “Sniega dienas” mērķi ir veicināt veselīgu dzīvesveidu pilsētā un sniegt iespēju izmantot iedzīvotājiem jaunas brīvā laika pavadīšanas iespējas ziemā.


Laipni lūdzam Karatē pasaulē!

16.01.2019.
Daugavpils Karatē Akadēmija „LFSKA” pirmo reizi 2019. gadā izsludina audzēkņu uzņemšanu un aicina bērnus un pieaugušos uz karatē nodarbībām!


U-17 hokejistiem lieliski panākumi “Ziemassvētku turnīrā” Baltkrievijā

14.01.2019.
Daugavpils Ledus sporta skolas U-17 hokeja komanda (komandas treneri J.Agureikins, A.Bihanovs un I.Martušovs) no 27. līdz 29. decembrim piedalījās “Ziemassvētku turnīrā 2018” hokejā, kas notika Baltkrievijā pilsētā Berjoza.


AKTĪVISTI VĒL VAR PASPĒT PIETEIKTIES KAMPAŅAI “KUSTI-NĀCIJA!”

14.01.2019.
Veselības ministrija ir uzsākusi sabiedrības informēšanas kampaņu “KUSTI-NĀCIJA!”, kuras mērķis ir veicināt kustīgu dzīvesveidu kā vērtību un palielināt regulāru fizisku aktivitāšu veikšanu ikdienā. Kampaņa uzrunā iedzīvotājus ar dažādām izglītojošām aktivitātēm, piemēram, šobrīd profesionāla speciālistu komanda izstrādā informatīvos materiālus dažādām mērķgrupām, kas būs pieejama ikvienam interesentam, lai mudinātu kustēties pareizi.


Notiks Daugavpils nakts slēpojums

14.01.2019.
2019. gada 18. janvārī Daugvpils Stropu aktīvās atpūtas un sporta trasē notiks slēpošanas sezonas atklāšanas sacensības “Daugavpils nakts slēpojums”. Sacensību mērķis ir popularizēt slēpošanu kā aktīvās atpūtas un veselību veicinošu sporta veidu un veicināt interesantu un veselīgu brīvā laika pavadīšanu bērniem, jauniešiem, pieaugušajiem un ģimenēm.


Daugavpilī noticis “Bērnu Vieglatlētikas” Latgales posms

10.01.2019.
9. janvārī Daugavpilī norisinājās programmas “Bērnu vieglatlētika” rīkotā festivāla Latgales reģiona posms, kurā piedalījās 200 Latgales vispārizglītojošo skolu 2. klašu skolēni.


Daugavpils jauniešiem tituls un sudrabs J.Docenko piemiņas kausā

10.01.2019.
No 5. līdz 6. janvārim Rīgā norisinājās tradicionālais J.Docenko piemiņas kauss futbolā, kur piedalījās trīs Daugavpils komandas. Par čempioniem jaunieši kļuva 2007. dzimšanas gada komandu grupā, kā arī ieguva otro vietu 2009. dzimšanas gada grupā.


DU telpu futbola komanda piedalījās turnīrā Salaspilī

10.01.2019.
Svētdien Salaspilī norisinājās telpu futbola čempionāts “Joma Jaungada kauss”. Daugavpils Universitātes puišu komanda deviņās spēlēs tika pie divām uzvarām, trīs neizšķīrtiem un četriem zaudējumiem.