JAUNĀKĀS ZIŅAS

Daugavpils cīnīsies par spēcīgākās pilsētas titulu

20.05.2019.
Daugavpils pilsētas svētku ietvaros šogad notiks “Latvijas Spēcīgākā pilsēta”, kuras laikā ikviens gan sportists, gan aktīvists sacensību laikā varēs celt svaru stieni un veidot kopējo posma rezultātu, sacenšoties savā starpā un konkrētās kampaņas ietvaros.


Šāvēju rezultāti Latvijas kausa izcīņā šaušanā

20.05.2019.
Ādažos, aizvadītajā nedēļas nogalē notika Latvijas kausa izcīņas 1.etaps lietišķajā šaušanā. Daugavpils šāvēji piedalījās šajā etapā un atgriezās ar teicamiem rezultātiem.


“Mežs ir tavs stadions” – lieliska iniciatīva fizisko aktivitāšu un dabas mīļotājiem!

17.05.2019.
Patīkams jaunums ikvienam, kurš vēlas nodarboties ar fiziskām aktivitātēm dabā, izmēģināt orientēšanās sporta burvību un iepazīt Latvijas dabu - Latvijas Orientēšanās federācija sadarbībā ar akciju sabiedrību “Latvijas Valsts meži” uzsākusi projektu “Mežs ir tavs stadions”.


Pirmo reizi Daugavpilī- Daugavpils Sporta festivāls

16.05.2019.
Pirmo reizi Daugavpilī notiks Sporta festivāls, kura mērķis ir popularizēt sporta skolas, klubus un biedrības Daugavpilī, parādīt pilsētas iedzīvotājiem un viesiem, cik daudzveidīga ir pilsētas sporta dzīve.


Sestdien uzņemsim valsts čempionus

16.05.2019.
BFC Daugavpils futbolisti sestdien savā laukumā uzņems Latvijas čempionus Riga FC. Spēles sākums stadionā “Celtnieks” paredzēts plkst. 18:00. Ieeja bezmaksas.


Noskaidrotas Daugavpils basketbola čempionāta labākās komandas

15.05.2019.
14.maijā notika basketbola čempionāta finālspēles, kurās notika cīņa par medaļām un uzvarētāju titulu. Sīvas un aizraujošas spēles rezultātā, par čempionāta uzvarētājiem kļuva komanda “RTA/VRK Rēzekne”.


Starptautiskais sadraudzības mačs boksā Latvija-Lietuva

14.05.2019.
10.maijā, Panevežā, norisinājās mačs starp Latvijas un Lietuvas junioru valsts izlasēm, kas notika kā gatavošanās Eiropas čempionātam boksā. Sadraudzības cīņa noslēdzās ar draudzību un neizšķirtu rezultātu 4:4.


Daugavpils karatē WKF čempionāts noslēdzies

13.05.2019.
11.maijā, Daugavpils Sporta pārvalde sadarbībā ar “SOCHIN” karatē klubu, rīkoja karatē pilsētas čempionātu. Klubu kopvērtējumā zelta medaļas ieguva komanda no Ogres “Karate SEN-E”.


Vieglatlēti piedalījās Latvijas Universiādē vieglatlētikā

13.05.2019.
Daugavpils Individuālo sporta veidu skolas vieglatlēti piedalījās Latvijas 29.Studentu Universiadē, kura norisinājās 11.un 12.maijā, Ogrē.


Daugavpils “SOCHIN” klubs no čempionāta Čehijā atgriežas ar medaļām

10.05.2019.
Čehijā maija sākumā notika atklātais čempionāts “XXXII Czech Grand Prix karate OPEN CUP”. Kopā čempionāts sapulcēja 1049 sportistus no 19 valstīm. “SOCHIN” sportisti piedalījās vairākās kategorijās.