Jaunākās ziņas

“Mežs ir tavs stadions” – lieliska iniciatīva fizisko aktivitāšu un dabas mīļotājiem!

17.05.2019.
Patīkams jaunums ikvienam, kurš vēlas nodarboties ar fiziskām aktivitātēm dabā, izmēģināt orientēšanās sporta burvību un iepazīt Latvijas dabu - Latvijas Orientēšanās federācija sadarbībā ar akciju sabiedrību “Latvijas Valsts meži” uzsākusi projektu “Mežs ir tavs stadions”.


Pirmo reizi Daugavpilī- Daugavpils Sporta festivāls

16.05.2019.
Pirmo reizi Daugavpilī notiks Sporta festivāls, kura mērķis ir popularizēt sporta skolas, klubus un biedrības Daugavpilī, parādīt pilsētas iedzīvotājiem un viesiem, cik daudzveidīga ir pilsētas sporta dzīve.


Sestdien uzņemsim valsts čempionus

16.05.2019.
BFC Daugavpils futbolisti sestdien savā laukumā uzņems Latvijas čempionus Riga FC. Spēles sākums stadionā “Celtnieks” paredzēts plkst. 18:00. Ieeja bezmaksas.


Noskaidrotas Daugavpils basketbola čempionāta labākās komandas

15.05.2019.
14.maijā notika basketbola čempionāta finālspēles, kurās notika cīņa par medaļām un uzvarētāju titulu. Sīvas un aizraujošas spēles rezultātā, par čempionāta uzvarētājiem kļuva komanda “RTA/VRK Rēzekne”.


Starptautiskais sadraudzības mačs boksā Latvija-Lietuva

14.05.2019.
10.maijā, Panevežā, norisinājās mačs starp Latvijas un Lietuvas junioru valsts izlasēm, kas notika kā gatavošanās Eiropas čempionātam boksā. Sadraudzības cīņa noslēdzās ar draudzību un neizšķirtu rezultātu 4:4.


Daugavpils karatē WKF čempionāts noslēdzies

13.05.2019.
11.maijā, Daugavpils Sporta pārvalde sadarbībā ar “SOCHIN” karatē klubu, rīkoja karatē pilsētas čempionātu. Klubu kopvērtējumā zelta medaļas ieguva komanda no Ogres “Karate SEN-E”.


Vieglatlēti piedalījās Latvijas Universiādē vieglatlētikā

13.05.2019.
Daugavpils Individuālo sporta veidu skolas vieglatlēti piedalījās Latvijas 29.Studentu Universiadē, kura norisinājās 11.un 12.maijā, Ogrē.


Daugavpils “SOCHIN” klubs no čempionāta Čehijā atgriežas ar medaļām

10.05.2019.
Čehijā maija sākumā notika atklātais čempionāts “XXXII Czech Grand Prix karate OPEN CUP”. Kopā čempionāts sapulcēja 1049 sportistus no 19 valstīm. “SOCHIN” sportisti piedalījās vairākās kategorijās.


Basketbola komandas cīnīsies pusfinālā!

10.05.2019.
Gaidāmās nedēļas sākumā, Daugavpils Olimpiskajā centrā, norisināsies Daugavpils pilsētas basketbola čempionāta pusfināla un fināla spēles. Šogad basketbola čempionātā piedalās 5 vīriešu komandas, kuras šobrīd ir noslēgušas pamatturnīru.


Vieglatlēti atgriežas ar medaļām

08.05.2019.
Svētdien, 5. maijā, Jēkabpils stadionā pulcējās simtiem sportistu, lai piedalītos vienā no Jēkabpils lielākajiem gada sporta notikumiem – 30. Jēkabpils atklātajā čempionātā vieglatlētikā pieaugušajiem un U-16. Sacensības veltītas soļotāja Pētera Zeltiņa, lodes grūdēja Jura Bērziņa un šogad arī izcilā skolotāja un trenera Franča Sjomkāna piemiņai.