Karatē kluba Sochin gada kopsavilkums

10.01.2020.
10.janvārī, norisinājās karatē turnīrs “VII SOCHIN CUP”, kurā notika arī “Sochin” karatē kluba gada kopsavilkuma izdarīšana un apkopošana.Sportisti tika apbalvoti un sveikti par izcilajiem rezultātiem 2019.gadā.

Turnīrs norisinājās trīs disciplīnās- SUMO cīņa, KATA cīņa ar ēnu un KUMITE. Kopā tika izcīnīts 21 medaļu komplekts, par kuriem cīnījās sportisti no 4 līdz 53 gadiem. Turnīra noslēgumā tika apbalvoti arī 18 kluba sportisti.

Par veiksmīgiem startiem Latvijas čempionātā “Latvia Open”- Angelīna Lisicka, Aleks Batiščevs, Anastasija Trofimova, Božena Žukova, Leo Lindenovs, Iļja Zenkovs, Ainārs Mazbušs, Dmitrijs Baženins, Nikolajs Romancevičs, Maksims Lindenovs un Deniss Kuranovs.

Otrās pakāpes kausus saņēma par teicamiem rezultātiem Jaunatnes Olimpiādē, Čehijas čempionātā un Baltijas čempionātā- Iļja Zenkovs, Ainārs Mazbuss, Dmitrijs Baženins, Nikolajs Romancevičs, Maksims Lindenovs un Deniss Kuranovs.

Pirmās pakāpes kausus par teicamiem rezultātiem sacensībām “Tallinas buldogs”, Čehijas čempionāts, Baltijas čempionāts un citos čempionātos saņēma Alise Ivaņko, Armands Grosbergs, Elina Safronova un Olegs Tribrats.

Sochin karatē klubs izsaka lielu paldies visiem, kas atbalstīja 2019.gada laikā!