Visi kopā skriesim Jaungada skrējienu

27.12.2019.
Jaungada skrējiens ir lieliska iespēja pavadīt kopā ar ģimeni un draugiem aktīvi gada nogali un sagādāt neaizmirstamas emocijas jaunajam gadam. Tieši tādēļ ikviens pilsētas iedzīvotājs un viesis būs gaidīts ikgadējā Jaungada skrējienā!

30.decembrī norisināsies jau tradicionālais Jaungada skrējiens, kurā ikvienam būs iespēja skriet savu svētku skrējienu. Šis skrējiens ir arī lieliska iespēja būt aktīviem un pievērsties sportiskam dzīvesveidam.

Šogad visiem skrējējiem būs iespēja skriet vienu trasi, kuras garums būs 1 km. Starts un finišs būs pie Daugavpils Saskaņas pamatskolas plkst. 18.00, Muzeja ielā 3. Dalībai skrējienā nav nepieciešama iepriekšēja reģistrācija, taču reģistrēties varēs sacensību dienā pie reģistrācijas telts sākot no plkst. 17.00. Tāpat visi dalībnieki, kas būs noskrējuši savu skrējienu, saņems piemiņas balvas. Pārsteigumus saņems arī dalībnieks par labāko kostīmu, kuplākā ģimene un kolektīvs.

Jaungada skrējiens Daugavpilī notiek jau vairāk kā 10 gadus. Šī ir jauka tradīcija, kas ļauj pilsētniekiem un viesiem aktīvi izbaudīt ziemas brīvdienas. Skrējiena mērķis ir popularizēt skriešanu kā aktīvu brīvā laika pavadīšanas veidu un jautri atzīmēt Jaunā gada tuvošanos.

Tiksimies jau 30.decembrī un visi kopā pārvērtīsim gada noslēgumu par aktīvu, gaišu un neaizmirstamu!