JAUNĀKĀS ZIŅAS

Eiropas meiteņu basketbola līga atkal ierodas Daugavpilī

17.10.2019.
Daugavpils Olimpiskais centrs šajā nedēļās nogalē būs piepildīts ar meiteņu basketbolu no dažādām valstīm. Eiropas meiteņu basketbola līga mūsu pilsētā norisināsies no 18.oktobra līdz 20.oktobrim. Ikviens būs gaidīts atbalstīt meiteņu komandas un īpaši mūsu Daugavpils basketbolistes.


Komandas izspēlē savas pirmās spēles pilsētas volejbola čempionātā

17.10.2019.
Šonedēļ pilsētas volejbola čempionātā notika pirmās četras spēles, kurās visas 8 dalībnieku komandas spēlēja savas pirmās spēles. Čempionāts norisināsies līdz decembra sākumam, kad tiks noskaidrota labākā pilsētas komanda volejbolā.


Latgales rudenī uzvar Baltkrievijas, Latvijas un Ukrainas šahisti

15.10.2019.
Svētdien Daugavpils šaha un dambretes klubā noslēdzās nu jau sešpadsmitais tradicionālais festivāls Latgales rudens. Galvenajā no turnīriem (A) jau trešo gadu pēc kārtas par uzvarētāju kļuva lielmeistars no Baltkrievijas Jurijs Tihonovs (2395).


Pārbaudes spēlē pieveicām Lietuvas vicečempioni

14.10.2019.
Sestdien lietainā laikā mūsu BFC Daugavpils, spēlējot bez virknes pamatsastāva futbolistu, mājās ar 1:0 pieveica Viļņas “Žalgiri”, kas ir pēdējo gadu titulētākais Lietuvas klubs.


Autokross- Daugavpilī uzvar Bajārs un Špels

14.10.2019.
Daugavpils autotrasē aizvadītajā Daugavpils Autosporta Akadēmijas kausa izcīņā autokrosa klasē nepārspēts visos braucienos palika Aigars Bajārs, bet Folkreisa ieskaitē labākais bija Andrejs Špels. Rudens laika apstākļi diktēja noteikumus trases noturībā, tāpēc sportistiem cīņu laikā bija daudz izaicinājumu.


Purvinsku piemiņas turnīrs boksā ļauj atcerēties izcilos sportistus un boksa vēsturi pilsētā

14.10.2019.
Daugavpils Olimpiskajā centrā, no 11.līdz 12.oktobrim, jau tradicionāli 16.reizi notika Starptautiskais Purvinsku piemiņas turnīrs boksā. Leonards Purvinskis mūžībā devās 1994.gadā, savukārt, brālis Aleksandrs Purvinskis mira 2009.gadā. Šie abi cilvēki bija mērķtiecīgi un spēcīgi, kuri lielu ieguldījumu sniedza boksa attīstībā Daugavpilī. Viņi sagatavoja lielu skaitu sporta meistaru un starptautisku turnīru čempionu.


Volejbolisti cīnīsies par pilsētas čempionu titulu

11.10.2019.
Kā ikkatru rudeni, arī šogad Daugavpilī notiks pilsētas čempionāts volejbolā, kurā piedalīsies pilsētas komandas. Čempionāts sāksies 14.oktobrī un finišēs decembra sākumā. Uz spēlēm būs gaidīti spēlētāju atbalstītāji un līdzjutēji.


Sestdien pārbaudes spēlē uzņemsim Žalgiris

10.10.2019.
Gatavojoties sezonas pēdējām spēlēm, BFC Daugavpils sestdien savā laukumā uzņems daudzkārtējo Lietuvas čempioni Viļņas “Žalgiris”. Pārbaudes spēle norisināsies stadionā “Celtnieks” plkst. 14:00.


Autokross Daugavpilī

10.10.2019.
Sestdien Daugavpils jaunajā autokrosa trasē tiks aizvadīta Daugavpils Autosporta Akadēmijas kausa izcīņa autokrosa un Folkreisa braucējiem. Uz starta paredzēts izbraukt vairāk nekā 30 dalībniekiem.


Jaunie šāvēji piedalās Latvijas jaunatnes čempionātā šaušanā

09.10.2019.
Aizvadītajā nedēļas nogalē, 4. un 5.oktobrī, notika Latvijas čempionāts jauniešiem vecākajā grupā, 2001.-2004.dzimšanas gads. Uz saviem startiem devās arī mūsu pilsētas šāvēji.