BFC Daugavpils 2 kļūst par Daugavpils telpu futbola čempionāta uzvarētājiem

24.02.2020.
Telpu futbola čempionāta fināla spēles pieradīja to, cik ļoti komandas bija noskaņotas cīņai un uzvarai. Finālā cīnījās “Sparta” Demene, BFC Daugavpils 2, Robežsardze un FK Inter Veteranai.

Par 3.vietu cīņā devās komandas Robežsardze un FK Inter Veteranai. Abu komandu noskaņojums spēlei par bronzu bija redzams jau spēles sākumā, kad valdīja spēlētājiem spilgtas emocijas un saspringta cīņa starp komandām. Taču Robežsardze parādīja savu pārsvaru un noslēdza spēli ar rezultātu 5:2.

Spēle par 1.vietu nebija mazāk saspringta, jo jau pirmajās spēles minūtēs “Sparta” Demene izvirzījās vadībā ar 0-2, taču BFC Daugavpils 2 atbildi nebija ilgi jāgaida un sākās patiešām spraiga spēle un cīņa, kura turpinājās visas spēles laikā. Pamatlaiku noslēdzot ar rezultātu 5:5, komandas stājas uz pēcspēles metieniem. Pēcspēles metienu sērijā uzvarēja BFC Daugavpils 2, rezultāts 2:3.

1.vieta BFC Daugavpils 2
2.vieta “SPARTA” Demene
3.vieta Robežsardze

Labākie spēlētāji komandā:
Jan Cimuškevič ( FK Inter veteranai Visaginas), Maksims Siņicins (Robežsardze), Dmitrijs Kozlovs( Demene), Maksims Rodčenko (BFC Daugavpils -2)
Turnīra labākais vārtsargs – Ņikita Šaraņins (BFC Daugavpils -2)
Turnīra rezultatīvākais spēlētājs – Oļģerts Raščevskis (BFC Daugavpils -2) -20 vārti
Turnīra labākais spēlētājs - Jans Radevičs (Demene)