Daugavpils triatlonisti piedalījās Eiropas junioru triatlona kausa posmā

24.05.2019.
Polijas pilsētā, Olštinā, notika Eiropas junioru triatlona kausa posms, kurā piedalījās arī daugavpilieši Latvijas izlases sastāvā. No Daugavpils devās Artjoms Gajevskis, Sandis Kornijenko un Daņila Proščinko.

Jaunie triatlonisti devās distancē, kas sastāvēja no 750 m peldēšanas, 20 km riteņbraukšana un 5 km skriešana. Konkurence bija spēcīga un kopā cīņā devās 60 dalībnieki no dažādām valstīm. Jāatzīmē, ka laikapstākļi sacensību dienā nelutināja un nesaudzēja dalībniekus. Sportisti piedzīvoja vairākus kritienus velobrauciena laikā, tomēr finišu sasniedza.

Artjoms Gajevskis no ūdens iznāca kā sešpadsmitais, skrējiena trasē izskrēja kā septītais un līderu vidū bija arī riteņbraukšanā. Kopvērtējumā Artjoms izcīnīja 14. vietu. Sandis Kornijenko ieguva 39. vietu, savukārt, Daņila Proščinko 25.vieta.

Otrajā sacensību dienā startējā atvērtajā disciplīnā Aivars Uzols. Viņš startēja olimpiskajā distancē (1,5 km peldēšanā, 40 km riteņbraukšana un 10 km skriešana). Ieņēma 38. vietu starp 182 finišējušajiem sportistiem, turklāt bija ātrākais no sportistiem M55 vecuma grupā.