“SOCHIN” karatē klubs turpina gūt pieredzi starptautiskajos turnīros

27.05.2019.
Salaspilī, 19. maijā, notika 10. Starptautiskais turnīrs “SALASPILS KARATE CUP”, kurš norisinājās pēc olimpiādes WKF noteikumiem un dalību tajā ņēma 300 Latvijas, Lietuvas, Igaunijas un Krievijas sportisti.

Daugavpils vārdu šajā turnīrā pārstāvēja “SOCHIN” karatē sportisti un treneris Sergejs Ivaņko. Sportisti šajās sacensībās sacentās vairākās disciplīnās, Kata, Team Kata, Team Kumite. Jāatzīmē, ka šis čempionāts ir ļoti augsta reitinga un šie rezultāti ir nepieciešami sportistiem, lai varētu iekļūt Latvijas izlases sastāvā.

Nikolajs Romancevičš cīnījās U-16, -57kg, iegūstot 3. vietu. U-18 grupā izmantojot savas taktikas iemaņas, Nikolajs ieguva 1. vietu. Elina Safronova U-18 ieguva 2. vietu. Alisa Ivaņko U-18 grupā 53kg kategorijā, izcīnīja 2. vietu. 2.vietu ieguva arī U-21 cīņā. Jāpiemin, ka abas meitenes cīņā devās ar traumām, bet pierādījā savu sīkstumu un cīņassparu, nepadodoties un uzrādot rezultātu. Deniss Kuranova kategorijā U-21, izcīnīja 3. vietu. Dmitrijs Važenins U-16, cīnījās ar Latvijas izlases sportistu un ieguva 3. vietu.

Priekšā “SOCHIN” karate kluba sportistiem gatavošanās Jaunatnes Olimpiādei, kas notiks Jelgavā.