Par 2019.gada volejbola čempionāta uzvarētājiem kļuvuši VRS Daugavpils pārvalde

17.12.2019.
Vakar, 16.decembrī, BJSS sporta zālē norisinājās noslēdzošās divas spēles pilsētas čempionātā volejbolā. Divu mēnešu gara un aizraujoša cīņa, kuras laikā katra komanda cīnījās par sev tik svarīgajām uzvarām.

Pirmā cīņa vakar sākās par 3.vietu, kurā cīnījās Daugavpils Universitāte pret Daugavpils Tehnikums/Cargo. Spēles laikā Daugavpils Universitātes komanda parādīja savu sagatavotību un vēlmi izcīnīt bronzas medaļas. Rezultātā uzvara ar rezultātu 3-0 un 3.vieta Daugavpils Universitātes komandai.

Savukārt, spēlē par čempionu titulu tikās divas spēcīgas komandas- “VRS Daugavpils Pārvalde” un “Daugavpils BJSS 2001/2002”. Abas komandas bija gatavas cīnīties un nepiekāpties pretiniekiem, taču saspringtā un aizraujošā cīņā VRS Daugavpils komanda bija spēcīgāka un ieguva volejbola čempionāta uzvarētāju titulu, spēles rezultāts 3-1. Daugavpils BJSS 2001/2002 komandai 2.vieta un sudraba medaļas.

Par MVP (vērtīgāko) spēlētāju tika atzīts Aleksandrs Samuilovs (VRS Daugavpils pārvalde), labākais cēlājs Mihails Majevskis (VRS Daugavpils pārvalde). Tāpat tika atzīmēti divi labākie uzbrucēji- Deniss Pavlovs (Daugavpils BJSS 2001/2002) un Dmitrijs Meinerts (Daugavpils Universitāte).

Šogad čempionātā piedalījās Daugavpils Būvniecības tehnikums, Daugavpils Universitāte, Veterāni, PŠFK Hektors, Daugavpils Tehnikums/Cargo, Daugavpils BJSS 2003, VRS Daugavpils pārvalde un Daugavpils BJSS 2001/2002.