Brāļu Krupeņinu turnīrā piedalījās sportisti no 6 valstīm

18.12.2019.
Jau 9.reizi, aizvadītajās brīvdienās Daugavpils Olimpiskajā centrā, norisinājās brāļu Krupeņinu piemiņas starptautiskais turnīrs grieķu-romiešu cīņā. Šīs bija komandu sacensības, kurās piedalījās 8 komandas no 6 valstīm.

Pirmajā etapā komandas cīnījās divās apakšgrupās, bet pēc tam atbilstoši iegūtajai vietai turpināja cīņu. Cīņā par galveno balvu Baltkrievijas otrā komanda uzvarēja Baltkrievijas pirmo komandu. Latvijas komanda, kura galvenokārt, sastāvēja no Daugavpils cīkstoņiem, apakšgrupā ieguva 3.vietu un cīņā par 5.vietu uzvarēja Lietuvas komandu. Mūsu komandā par labāko tika atzīts Artūrs Seškens, kurš uzvarēja visās četrās cīņās. Jakovs Jakovļevs uzvarēja spēcīgo zviedru cīkstoni, taču saspringtā cīņā ar Krievijas sportistu, piekāpās ar rezultātu 1:2.

Uz turnīru bija ieradušies arī divi Olimpisko spēļu bronzas medaļnieki, kuri bija arī treneru sastāvā. Mihails Semjonovs- Baltkrievijas kadetu komandas treneris, viņš arī 2008.gada Olimpisko spēļu laureāts Pekinā. Aleksandrs Kazakevičš- Lietuvas komandas treneris un 2012.gada olimpisko spēļu laureāts Londonā.