Straujiem soļiem tuvojas skrējiens Daugavpils-Mežciems

13.09.2019.
Skrējiens “Daugavpils-Mežciems” šogad notiks jaunā un aizraujoša vietā- Daugavpils cietoksnī, kur ikkatrs skrējējs varēs sev izvēlēties piemērotāko distanci.

Šajā gadā bērni varēs skriet 200m, 700m un 2 km garas distances. Aktīvākie skrējēji varēs doties 5 km vai 10 km garā trasē. Nūjotāji varēs piedalīties nūjošanas distancē 5 km garumā.

Bērnu skrējienos dalība kā ierasts būs bezmaksas. Tautas skrējienā (5km) un 5 km nūjošana, reģistrējoties iepriekš ir bez maksas, sacensību dienā reģistrācija maksās 20 EUR. Tāpat 10km distancei reģistrējoties iepriekš dalība ir bez maksas, savukārt, sacensību dienā tas maksās 20 EUR.

Ikviens var piedalīties skrējienā gan kopā ar ģimeni un draugiem, aktīvi pavadot laiku, gan cenšoties uzstādīt jaunu personīgo rezultātu.

Reģistrācija skrējienam notiek mājaslapā: www.sportlat.lv. Svarīgi ir reģistrēties līdz 26.septembrim, kad reģistrācija ir bezmaksas.

Skrējiena pamatlicēji ir Daugavpils skrējēji un aktīvisti, kuri ilgu gadu garumā rūpējas par to, lai šis vēsturiskais skrējiens notiktu un pulcētu ne tikai Daugavpils pilsētas, bet arī citu pilsētu skrējējus. Pagājušajā skrējienā piedalījās vairāk kā 700 skrējēji, dažādas distancēs, skrienot gan bērnu skrējienus, gan 5,10 un 21 km. Skrējienā piedalījās ne tikai skrējēji no Daugavpils un Latvijas, bet bija arī ieradušies dalībnieki no Lietuvas un Baltkrievijas.