Latvijas čempionāts lietišķajā šaušanā Ādažos

23.09.2019.
Kā ierasts Daugavpils šāvēju komanda devās uz sacensībām, šajā reizē uz Latvijas čempionātu lietišķajā šaušanā, kurš norisinājās Ādažos, aizvadītājā nedēļas nogalē.

Vingrinājumā DP-3, šaušanā ar dienesta pistoli no 25m distances, Daugavpils komanda ierindojās 5.vietā, kopā startēja 115 šāvēji. 2.vietu ieguva Eduards Puzo, par komandu startēja Konstantīns Plotņikovs, Andris Vagalis un Vija Vagale.

Ātršaušanā ar dienesta pistoli no 25m attāluma startēja 93 dalībnieki. Šajā vingrojumā daugavpilietim Eduardam Puzo 2.vieta. Par komandu vēl arī startēja Andris Vagalis, Rūdolfs Veličko un sieviešu konkurencē Vija Vagale (6.vieta). Komandu kopvērtējumā 5.vieta mūsu šāvējiem.

Šaušanā ar bisi no 50m attāluma Daugavpils komandai 1.vieta. Andris Vagalis ieguva 5.vietu, Mantas Meiliunas 6.vieta, Aivars Drinģis un sieviešu konkurencē komandu pārstāvēja Vija Vagale, kura ieguva 4.vietu.

Individuālajā šaušanā no 300m attāluma Mantas Meiliunas izcīnīja 4.vietu, savukārt, ātršaušanā ar 5 mērķiem Andris Vagalis ieguva 2.vietu.

Jāatzīmē, ka Daugavpils komanda visa čempionāta kopvērtējumā ieguva 4.vietu.