HK “Dinaburga” gatavi jaunajai sezonai!

13.09.2019.
Jau rīt, komanda “Dinaburga” aizvadīs pirmo izbraukuma spēli Optibet Hokeja līgā. Šogad komandai gaidāma saspringta un aizraujoša cīņa, jo čempionātā piedalās 8 komandas un kopā notiks 40 spēles.

Šajā sezonā komandas galvenais treneris Atvars Tribuncovs debitē arī kā treneris, jo līdz šim bijis spēlētājs. Taču kā atzīst pats, tad treniņi ir bijuši regulāri un komanda ir labi sagatavota jaunai sezonai, lai varētu pilnvērtīgi cīnīties ar pārējām čempionāta komandām. Komandā šogad spēlēs ne tikai jauni spēlētāji un spēlētāji no Ledus sporta skolas, bet arī 5 ārzemju hokejisti. Tā, piemēram, komandas vārtsargs būs krievu sportists Iļja Dončenko. Zīmīgi, ka treneris uzskata, ka no sākuma sevi kā spēlētāju un treneri ir jāpierāda Latvijas komandās, tad būsi arī pieprasīts ārzemju vienībās.

Kā jau minējām, šajā gadā čempionātā piedalīsies 8 komandas, kopumā 40 spēles, līdz ar ko šī būs produktīva sezona, kas sniegs iespēju turpināt pilnveidot hokeju ne tikai pilsētā, bet arī valstī kopumā. Liels prieks, ka Daugavpils hokeju augstu novērtē visā valstī, jo tādu apstākļu priekš hokeja, nav nevienā citā pilsētā.

Pirmā mājas spēlē 18.septembrī, plkst. 19.00, Daugavpils Ledus hallē. Komandai ir nepieciešams mūsu atbalsts!