Daugavpiliešu teicamie rezultāti

23.09.2019.
Aizvadītā nedēļas nogale ir nesusi mūsu pilsētai vairākus izcilus rezultātus no paraolimpieša, daiļslidotāja un pludmales volejbolistes. Mums ir ar ko lepoties!

Ratiņpaukotājs Dmitrijs Valainis piedalījās Pasaules čempionātā ratiņpaukošanas sportā. Dmitrijs startēja paukošanā ar floreti un izcīnīja augsto 2.vietu. Savukārt, paukošanā ar zobenu viņš ieguva 3.vietu. Sveicam Dmitriju un viņa treneri Aleksandru Pļaskinu!

Daiļslidotājs Deniss Vasiļjevs sestdien startēja Ondreja Nepela vārdā sauktajās sacensībās Bratislavā, kur piedalījās gan brīvajā programmā, gan īsajā programmā. Brīvajā programmā Deniss ieguva 150,21 punktu un izcīnīja 3.vietu. Kopā vīriešu konkurencē startēja 16 daiļslidotāji.

Pludmales volejboliste Anastasija Kravčenoka ar pārinieci Tīnu Graudiņu piedalījās olimpiskās kvalifikācijas turnīrā, kur sportisti cīnījās par iespēju doties uz Tokiju. Meitenēm šajā turnīrā kopā bija 8 spēles, no kurām 5 bija uzvaras. Izšķirošajā mačā, svētdienas rītā, ar 2-1 meitenes pieveica čehietes un ieguva ceļazīmes uz Tokijas Olimpiskajām spēlēm 2020.gadā.

Vēlreiz apsveicam visus sportistus ar teicamajiem rezultātiem!