Basketbola sacensībās Daugavpils CUP noskaidrotas labākās veterānu komandas

23.09.2019.
20. un 21. septembrī Daugavpils 15. vidusskola sporta zālē notika starptautiskais veterānu basketbola turnīrs “DAUGAVPILS CUP”. Basketbola turnīru organizēja biedrība “BallBorderBasket” sadarbībā ar Daugavpils sporta pārvaldi. Sacensībās piedalījās basketbolisti no četrām pierobežas valstīm - Latvijas, Lietuvas, Baltkrievijas un Krievijas.

Komandas tika sadalītas divās apakšgrupās pa trim komandām katrā un aizvadīja grupu turnīra etapu, pēc kura katras grupas labākās komandas finālā turpināja cīņu par čempiona titulu, kamēr pārējās komandas sadalīja bronzas godalgu un noslēdzošās vietas turnīrā.

Spēlē par 3. vietu basketbola laukumā tikās komanda no Baltkrievijas “Belarus 40+” un Latvijas komanda “Liepāja”. Sīvā cīņā par bronzas medaļām savu pārākumu pierādīja “Belarus 40+” komanda (61:55). Labākais spēlētājs šajā komandā Viktors Mahnačs, savukārt Liepājas komandā izcēlās Jānis Vilnītis.

Cīņā par zelta medaļām cīnījās komanda no Lietuvas “Energetikas” un vietējā veterānu komanda “Daugavpils”. Fināla duelī “Energetikas” apliecināja savu pārākumu par Daugavpils komandu (56:74), izcīnot 1. vietu starptautiskajā veterānu turnīrā “DAUGAVPILS CUP”. “Daugavpils” ieguva 2. vietu un par komandas labāko spēlētāju tika atzīts Ainārs Turčinskis, savukārt turnīra čempionu varonis – Valdas Braziulis.

Komandas, kas ierindojās pirmajā trijniekā, tika apbalvotas ar attiecīgās vietas medaļām un kausiem. Kā arī tikai izcelti un apbalvoti ar piemiņas balvām visu sešu komandu labākie spēlētāji.

Basketbola turnīra rīkotāji izsaka lielu pateicību visiem čempionāta dalībniekiem un atbalstītājiem!