Svarbumbu celšanas atklātie treniņi Sporta festivāla laikā

14.08.2019.
Daugavpils Sporta festivāla ietvaros, 31.augustā, notiks svaru bumbu celšanas atklātie treniņi, svarbumbu sporta tehnikas paraugdemonstrējumi un dažādas sacensības amatieriem. Pasākumu organizē Biedrība „Kettlebell Fit Daugavpils” sadarbībā ar „Latvijas Svarbumbu celšanas asociāciju”

Visi aktīvā dzīves veida piekritēji tiek aicināti pievienoties šim sportiskam pasākumam. Tiem, kas pasakumā ietvaros gribēs apgūt svarbumbu celšanas iemaņas un parādīt savas sporta ambīcijas, būs iespēja pedālīties sacensībās un saņemt piemiņas balvas.

Aicinām pieteikties dalībai individuālās sacensības, kā arī komandu stafetes , kur ikviens varēs sacensties sieviešu (ar vieglākām svarbumbām), vīriešu vai „mix” formātā komandas (siev+vir.).

Pirms sacensībām ir iespēja piedalīties iknedēļas bezmaksas treniņos sporta laukumā pēs adreses: Varšavas ielā 1 (visa informācija Kettlebell Fit Daugavpils facebook lapā).

Gaidām Jūsu pieteikumus uz e-pastu: kettlebellfit@inbox.lv vai https://www.facebook.com/Kettlebell-Fit-Daugavpils-733868370045885/ līdz 2019.gada 30. augustam, vai arī no 12.00 līdz 13.00 saciensības vietā.