Laiks sportam! Sporta skolās notiek uzņemšana dažādās sporta programmās

27.08.2019.
Daugavpilī darbojas 4 sporta skolas- Daugavpils Bērnu un Jaunatnes sporta skola, Individuālo sporta veidu skola, Ledus sporta skola un Futbola skola. Šajās skolās ar sportu nodarbojas kopā vairāk kā 2000 sportisti dažādās programmās.

Daugavpils Bērnu un jaunatnes sporta skolā nodarbojas ar 2 sporta veidiem- basketbolu un volejbolu. Skolā ir 695 audzēkņi, strādā 20 treneri. Šajā mācību gadā sporta skolā notiek uzņemšana basketbolā meitenēm un zēniem vecuma grupā no 8 līdz 12 gadiem. Volejbola grupā notiek uzņemšana arī vecuma grupā no 8 līdz 12 gadiem. Nodarbības notiek 3-4 reizes nedēļā, bezmaksas!

Daugavpils Individuālo sporta veidu skolā notiek uzņemšana vairākās sporta grupās. Pieteikties var peldēšanas, tenisa, biatlona, boksa, grieķu-romiešu cīņas, svarcelšanas, airēšanas un ložu šaušanas nodarbībām. Pavisam skolā nodarbojas ar 11 sporta veidiem vairāk kā 800 izglītojamie. Ar bērniem strādā gandrīz 50 treneri.

Daugavpils Ledus sporta skolā nodarbojas ar 4 sporta veidiem- hokeju, daiļslidošanu, mākslas un sporta vingrošanu. Daugavpils Ledus sporta skola lepojas ar augstiem audzēkņu sasniegumiem. To starpā ir Latvijas čempione daiļslidošanā Karolina Kosenoka, arī pasaulslavenais daiļslidotājs Deniss Vasiļjevs. Vingrotāja Arina Oļenova-Eiropas junioru čempionāta sporta vingrošanā dalībniece. DLSS U-17 hokeja komanda- 3.vietas ieguvēji Latvijas bērnu un jaunatnes čempionātā. Jaunajā mācību gadā aicina pieteikties hokeja nodarbībām bērnus vecumā no 5 līdz 9 gadiem, savukārt, daiļslidošanā notiek uzņemšana 2012.-2014. dzimušos bērnus. Sporta vingrošanā uzņem bērnus, kas dzimuši no 2011. līdz 2013.gadam, savukārt, mākslas vingrošanā tiek gaidīti bērni, kuri dzimuši 2010.-2012.gads.

Daugavpils Futbola skola piedāvā pieteikties meitenēm uz futbola nodarbībām vecumā no 10 līdz 12 gadiem un no 13 līdz 15 gadiem. Nodarbības sniegs iespēju pavadīt laiku, attīstot sociālās un fiziskās prasmes. Treniņi meitenēm notiek 3 reizes nedēļā stadionā “Esplanāde”. Zēnus uz futbola nodarbībām aicina vecuma grupā no 5 līdz 6 gadiem.

Informāciju par sporta skolām var iegūt Sporta pārvaldes lapā www.daugavpilssports.lv un sociālajos tīklos.

Sporta skolu daudzveidība sniedz iespēju efektīvāk sadarboties ar valsts un pašvaldības iestādēm, sporta veidu federācijām un Izglītības un zinātnes ministriju, kas, savukārt, sniedz iespēju sportistiem efektīvāk nodarboties ar sportu, pilnveidot savu līmeni un sasniegumus sportā.