Daugavpils čempionāts pludmales volejbolā tuvojas izskaņai

20.08.2019.
o 27.jūlija Daugavpilī notiek pilsētas čempionāts pludmales volejbolā, kurā piedalās ne tikai pilsētas komandas, bet arī spēlētāji no citām pilsētām un novadiem. Savukārt, šajā svētdienā čempionāts noslēgsies un tiks noskaidroti uzvarētāji.

Pirmajā čempionāta posmā piedalījās 25 komandas- 16 komandas vīriešu konkurencē, 9 komandas sieviešu grupā. Vīriešu grupā pirmajā posmā uzvarēja Aleksandrs Nasonovs un Andris Širjakovs, savukārt, sieviešu grupā Inga Macenko un Kristīne Teivāne.
Otrajā posmā piedalījās 22 komandas- vīriešu grupā 12 komandas, sieviešu 10 komandas. Šajā posmā vīriešu grupā uzvarēja Vlads Smirnovs un Sandris Turlajs. Sieviešu konkurencē uzvarēja Diāna Fiļipova ar pārinieci Darju Tarasenko.

Šajā svētdienā, 25.augustā Stropu centrālajā pludmalē, notiks noslēdzošais pludmales volejbola čempionāta posms, kurā vēl būs iespēja cīnīties par uzvarētāju titulu.

Rīkojot pilsētas čempionātu pludmales volejbolā, galvenais uzdevums ir sekmēt pludmales volejbola attīstību un popularitāti Daugavpilī un noskaidrot Daugavpils pilsētas 2019.gada čempionāta pludmales volejbolā uzvarētājus.