Sports Daugavpilī arī augustā!

31.07.2019.
Daugavpils arī vasarā turpina būt aktīva un sportiska gan rīkojot sporta pasākumus, gan tajos piedaloties. Augustā pilsētā gaidāmi vairāki čempionāti, sacensības un vēl nebijuši festivāli, kuros būs iespēja iepazīties ar pilsētas sporta daudzveidību un iespējām.

3.augustā, “Esplanādes” parkā notiks “CONTEST VOL.3” ekstremālo sporta veidu sacensības. Šīs sacensības tiek rīkotas ar mērķi popularizēt aktīvu dzīvesveidu, attīstīt un popularizēt ekstrēmos sporta veidus Daugavpilī. Lieliska iespēja iepazīt mūsu pilsētā arī citus sporta veidus un izmēģināt to daudzveidību.

Spīdveja fani varēs doties gan 4.augustā, gan 18.augustā uz spīdveja sacensībām. Īpaši jāatzīmē, ka 18.augustā, “Lokomotīves” stadionā notiks Latvijas atklātais čempionāts spīdvejā, kurā piedalīsies labākie dalībnieki ne tikai no Latvijas, bet arī citu valstu spēcīgākie spīdvejisti.

“BFC Daugavpils” aizvadīs divas mājas spēles stadionā “Celtnieks”. Atbalstīt pilsētas komandu varēs 5.augustā un 17.augustā pret komandām “RFS” un “FK Spartaks”.

24.augustā ikviens būs gaidīts Daugavpils I Starptautiskajā “Dragon Boats” festivālā. “Dragon Boats” tā ir divdesmit vietīga laiva-kanoe ar pūķa asti un galvu. Priekšā sēž bundzinieks, kurš sitot bungas, rada ritmu airētājiem. Divdesmit airētāji kopīgi strādā- pa 10 katrā pusē. Piedalīties šajā festivālā var ikviens, kurš vēlas izmēģināt jaunu airēšanas sporta veidu. Tāpat sacensību organizatori sniedz iespēju pirms festivāla, gatavoties treniņos un iziet apmācības.

Savukārt, 31.augustā pilsētas centrālajā parkā, pirmo reizi notiks “Daugavpils Sporta festivāls”. Festivāla ietvaros sporta skolām un biedrībām būs iespēja parādīt ar ko viņi nodarbojas, kā notiek treniņu process un kādas iespējas ir sportistiem un aktīva dzīvesveida piekritējiem. Savukārt, festivāla viesiem, bērniem un vecākiem būs iespēja iepazīt Daugavpils sportu un iespējas, ko tas sniedz. Festivāla laikā notiks arī sacensībās boksā, izpletņlēkšanas čempionāts, dažādi paraugdemonstrējumi un treniņi, kuros varēs iesaistīties ikviens festivāla apmeklētājs.

Tāpat turpināsies vairāki pilsētas čempionāti. Katru otrdienu un ceturtdienu “Esplanādes” stadionā notiks pilsētas čempionāts futbolā 7x7, kurā šogad piedalās 8 komandas. Pludmales volejbola cienītāji un atbalstītāji būs gaidīti 4. un 25.augustā, lai turpinātu cīņu par labāko pludmales volejbola komandu. Ielu basketbola čempionāta pēdējais posms un labākās komandas tiks noskaidrotas 31.augustā.

Sekot līdzi visam pasākumu plānam un norisei var Sporta pārvaldes mājaslapā: www.daugavpilssports.lv