Daugavpils sportisti saņem apbalvojumus par teicamiem rezultātiem sportā

30.07.2019.
Šodien, 30.jūlijā Daugavpils Kultūras pilī, tika apbalvoti mūsu pilsētas jaunie sportisti, kuri no 4. līdz 6.jūlijam piedalījās VIII Jaunatnes Olimpiādē un ieguva medaļas. Tāpat savu apbalvojumu saņēma arī cīkstone Anastasija Grigorjeva.

VIII Jaunatnes Olimpiādē piedalījās vairāk kā 200 mūsu pilsētas sportisti, kuri kopumā izcīnīja 80 medaļas dažādos sporta veidos. Lai atzīmētu un novērtētu gan sportistu, gan treneru kopīgo darbu, tika nolemts pasniegt naudas balvas visiem medaļniekiem. Svinīgās apbalvošanas laikā tika sveikti 150 sportisti un viņu treneri.

Ar visu sportistu sarakstu, kuri saņēma apbalvojumus var iepazīties šeit: https://drive.google.com/file/d/1_j7BgrPGIcURuXDELmcsXBnPh3jBRekb/view?usp=sharing

Tāpat šodien savu apbalvojumu saņēma arī cīkstone Anastasija Grigorjeva, kura jūnija beigās piedalījās II Eiropas Spēles, Baltkrievijas galvaspilsētā Minskā. Šajās spēlēs Anastasija startēja brīvajā cīņā, svara kategorijā līdz 68 kg un izcīnīja zelta medaļu. Apbalvojumu saņēma arī sportistes trenere Lubova Kopilova.

Apbalvošanā piedalījās ne tikai sportisti un viņu treneri, bet arī Daugavpils pilsētas mērs Andrejs Elksniņš, mēra vietnieks Jānis Dukšinskis, Daugavpils Olimpiskā centra vadītājs Vladimirs Šteinbergs un sporta skolu direktori. Kā tika uzsvērts sveikšanas laikā, tad liels prieks, ka mūsu pilsētai jau ir vairāki izcili sportisti un tik pat daudz sportistu vēl aug un trenējas. Kas, savukārt, nozīmē, ka Daugavpilī sports ir svarīgs un tāds arī būs!