Daugavpils Futbola maratons!

05.07.2019.
6. jūlijā, paralēli starptautiskajam ielu sporta festivālam “Ghetto Games Daugavpilī”, pirmo reizi norisināsies futbola maratons 12 stundu garumā, kurā uz īpaša seguma laukuma sacentīsies dažādu profesiju pārstāvji un Latvijā zināmas personības, kā arī tiek aicinātas atklātās reģistrācijas komandas, kas nozīmē, ka jebkurš futbola entuziasts var pieteikt savas izveidotās komandas dalību sacensībās. Dalība sacensībās ir bez maksas.

Kas jāzin par 6. jūlija Daugavpils Futbola maratona norisi:
Futbola maratons, kurš norisināsies Daugavpils Vienības laukumā, no pl.12.00 līdz pl.24.00 reizi stundā pulcēs īpašas komandas ar Latvijā zināmām personībām un dažādu profesiju pārstāvjiem: Daugavpils dome, žurnālisti, LDZ Cargo, BFC Daugavpils, pašvaldības policija, robežsardze u.c. Katras stundas futbola spēles tiks papildinātas ar krāšņiem šoviem un priekšnesumiem. Katrā komanda piesaka līdz 10 spēlētājiem dalībai sacensībās, bet vienlaicīgi uz laukuma atrodas pieci spēlētāji (bez vārtussarga). Spēles norisināsies uz mākslīgā zālāja. Ieteikums spēlētājiem - spēlēt futbola apavos ar radzēm (ne dzelzs), bet var arī krosenēs vai telpu futbola apavos. Spēles laiks: 2x15 minūtes. Laukuma izmērs: 26x16m ar apmalēm (1m bortu augstums), vārtu izmērs 2x1,2m.

Pieteikt komandu dalībai iespējams te: https://bit.ly/2FPDF3T

Piesakot savas komandas dalību, netiek garantēta vieta sacensībās. Ar katru reģistrēto komandu sazināsimies personīgi un sniegsim detalizētu informāciju par turnīra gaitu, spēļu laiku un sniegsim atbildes uz radušies jautājumiem.

Vairāk informācijas par pasākumu - Ghetto Games sociālajos tīklos Facebook un Instagram, kā arī www.ghetto.lv.