Daugavpils čempionāts futbolā 7x7 uzņem apgriezienus

30.07.2019.
Pagājušajā nedēļā Daugavpilī tika uzsākts vēl viens pilsētas čempionāts futbolā 7x7. Šogad šajā čempionātā piedalās 8 komandas, kuras līdz 5.septembrim cīnīsies par labākās komandas titulu.

Pirmajās divās kārtās, visas čempionāta komandas izspēlēja savas pirmās divas spēles. Abas spēles uzvarējušas un līderu pozīcijās šobrīd atrodas “SPARTA DEMENE”, “BIĶERNIEKI” un “ILŪKSTE”, bet priekšā vēl vairāk kā 10 spēļu kārtas, kurās var mainīties komandu pozīcijas un punktu skaits.

Otrajā kārtā “Ilūkstes NSS” uzvarēja “FC Mini Me” ar rezultātu 3:2. Ilūkstiešu komandā 2 vārtus guva Mārtiņš Rubļevskis un vienus vārtus Vlads Sokolovs. Pārliecinoša uzvara bija arī komandai “Dinaburga 1275”, kura ar rezultātu 6:2 uzveica “PŠFK Hektors” komandu. “Biķernieki” uzvarēja “Inter/Visaginas”. Savukārt, spēle starp “Luxberry/LRC” un “Demene” noslēdzās ar rezultātu 1:4, “Demenes” komandas labā.

Šodien, stadionā “Esplanāde”, notiks čempionāta 3.kārta, kurā komandas turpinās cīnīties par punktiem un noslēgumā par uzvaru. Aicinām doties un atbalstīt čempionāta dalībniekus!

Vairāk ar rezultātiem un čempionāta norisi var iepazīties: http://www.daugavpilssports.lv/sports/daugavpils-cempionats-futbola-7x7