Daugavpilietis izcīna 5.vietu Eiropas čempionātā cīņas sporta veidos U-15

03.07.2019.
Kā iepriekš ziņojām, no 27. līdz 30. jūnijam, Polijas pilsētā Krakovā, norisinājās Eiropas čempionāts cīņas sporta veidos jauniešiem līdz 15 gadiem. Šajā čempionātā Latviju pārstāvēja arī 3 Daugavpils Individuālo sporta veidu sporta skolas audzēkņi.

Grieķu romiešu cīņā, svarā kategorijā līdz 38 kg, Konstantīns Geikins priekšsacīkstēs izcīnīja divas pārliecinošas uzvaras, pārspējot pretiniekus no cīņas lielvalstīm Ukrainas un Turcijas. Diemžēl, ceturtdaļfinālā ar rezultātu 10-8 nācās atzīt Rumānijas pārstāvja pārākumu. Līdz ar to Konstantinam 7. vieta Eiropas jauniešu meistarsacīkstēs. Cits mūsu ‘’klasiķis’’ Sergejs Bizņa svara kategorija līdz 68 kg zaudēja pirmajā cīņā, bet tika gandarījuma kārtā, kur bija pārāks par sportistiem no Baltkrievijas un Rumānijas, līdz ar to kvalificējās bronzas mačam. Diemžēl, cīņā par bronzu zaudējums Krievijas sportistam un noslēgumā augstā piektā vieta. Brīvās cīņas pārstāvis Romualds Vaišnerovičs zaudēja jau pirmajā cīņā un no tālākās cīņas par medaļām izstājās.

Paldies mūsu sportistiem un viņu treneriem- Artjomam Petkunam, Dmitrijam Lapam, Vitālijam Vērdiņam un Vladimiram Golubevam par sasniegtajiem rezultātiem un veiksmi turpmākajos startos.