Uz II Eiropas sporta spēlēm Minskā dosies arī 5 Daugavpils sportisti

19.06.2019.
II Eiropas Spēles Baltkrievijas galvaspilsētā Minskā risināsies no 21. līdz 30. jūnijam, kurā piedalīsies 50 Eiropas valstu labākie vasaras sporta veidu pārstāvji. Eiropas Spēles ir starptautiskas kompleksas sacensības, kuras tiek organizētas reizi četros gados un tajās piedalās sportisti no visas Eiropas.

Latviju II Eiropas spēlēs pārstāvēs 52 sportisti, 13 sporta veidos. No Daugavpils dosies vieglatlēts Dmitrijs Jurkevičs, 3x3 basketbolistes Ligita Līga Golovko un Laura Okuņeva, bokseris Evanders Servuts un viņa treneris Vladislavs Sokolovs un cīkstone Anastasija Grigorjeva.

Eiropas sporta spēlēs ir iekļauti 15 sporta veidi 23 disciplīnās. Uz II Eiropas Spēlēm Minskā ieradīsies vairāk kā 4000 sportisti no 50 Eiropas valstīm un cīnīsies ne tikai par uzvaru šajās spēlēs, bet arī 8 sporta veidos notiks kvalifikācija 2020.gada Tokijas olimpiskajām spēlēm.

Jāatzīmē, ka pirmajās Eiropas spēlēs Latviju pārstāvēja 67 sportisti un mūsu cīkstone Anastasija Grigorjeva šajās spēlēs izcīnīja bronzas godalgu.