Daugavpils karatē festivāls 2019 veiksmīgi aizvadīts

03.06.2019.
31. maijā un 1. jūnijā notika Daugavpils karatē festivāls 2019. Šī projekta ietvaros notika turnīrs „Daugavpils skolas kauss 2019”, kurā piedalījās vairāk nekā 80 sportistu, kuri varēja pierādīt sevi dažādos karatē disciplīnās. Piedaloties sacensībās, visi dalībnieki ieguva vērtīgu pieredzi. Daugavpils Karatē skolas vecākie studenti pilnveidoja savas zināšanas un pieredzi būt par tiesnešiem.

Ilgi gaidītās vasaras pirmajā dienā, festivāla ietvaros, tika organizēti tradicionālie ģimenes karatē svētki. Šajā dienā visi Daugavpils karatē skolas viesi varēja ienirt šīs interesantas un daudzveidīgas cīņas mākslas pasaulē: izmēģināt karatē tehnikas elementus, veikt fiziskos vingrinājumus, kā arī iepazīties ar karatē etiķeti un filozofiju. Katrs dalībnieks varēja izvēlēties sev piemērotu aktivitāti. Festivāls pavēra iespēju visiem gribētājiem iejusties Karatē pasaulē.
Pasākuma gaitā visi dalībnieki aktīvi piedalījās karatē iesildīšanās elementu izpildē, vingrošanā un koordinēšanas vingrinājumu, kā arī jautrās fiziskās sagatavotības elementu izpildē, kas ir pieejama visu vecuma un sporta sagatavotības līmeņa cilvēkiem.

Karatē skolas zāle tika piepildīta ar pozitīvam emocijām, uzmundrinātu garastāvokli un interesantām sarunām.
Pasākuma nobeigumā visi dalībnieku saņēma dāvanas un suvenīrus, kā arī piedalījās nobeiguma fotosesijā.

IR VĒRTS PATEIKT, KA DAUGAVPILS KARATĒ SKOLA GAIDA VISUS NĀKAMGAD, KAD NOTIKS Daugavpils karatē festivāls 2020.