Anastasijai Grigorjevai zelts Eiropas spēlēs!

28.06.2019.
II Eiropas Spēles Baltkrievijas galvaspilsētā Minskā norisināsies no 21. līdz 30. jūnijam, kurās piedalās 50 Eiropas valstu labākie vasaras sporta veidu pārstāvji. Šajās spēlēs Anastasija Grigorjeva startēja brīvajā cīņā, svara kategorijā līdz 68kg.

Vakar Anastasija devās fināla cīņā un stājās pretī spēcīgai Krievijas cīkstonei Anastasijai Bratčikovai. Lai gan šī cīņa nebija vienkārša, Anastasija pierādīja savu pārākumu un ar rezultātu 5:3, uzveica savu pretinieci un izcīnīja Eiropas spēļu zeltu.
Iepriekšējās cīņās Anastasija astotdaļfinālā ar 4:1 pārspēja bulgārieti Sofiju Georgijevu, ceturtdaļfinālā 10:3 pārspēja Rumānijas cīkstoni Angelu Aleksandru, bet pusfinālā pārliecinoši ar rezultātu 10:3 uzvarēja Lietuvas cīkstoni Danuti Domikaitīti.

Pirmajās Eiropas spēlēs Anastasija ieguva bronzas medaļu.

Jāatzīmē, ka uz šīm spēlēm Minskā no Latvijas devās 52 sportisti, 13 sporta veidos. No Daugavpils devās arī vieglatlēts Dmitrijs Jurkevičs, 3x3 basketbolistes Ligita Līga Golovko un Laura Okuņeva, bokseris Evanders Servuts un viņa treneris Vladislavs Sokolovs.