Sacensības Magic Skates noslēdza daiļslidošanas sezonu

30.04.2019.
Aizvadītajā nedēļas nogalē noslēdzās daiļslidotāju sezona un tā tika noslēgta ar sacensībām “Magic Skates 2019”. Šī tradīcija ir jau kopš 2005.gada. Uz šīm sacensībām ieradās sportisti no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas un Baltkrievijas, kopā vairāk kā 100 daiļslidotāju no vairākiem klubiem un pilsētām. Visu šo sacensību laikā bija aizraujoša programma, eleganti tērpi, emocijas un pelnītās medaļas un balvas.

Daugavpils Ledus sporta skolas sportisti, kā ierasts, parādīja augstu sniegumu.
Basic Novice, Girls – 1.vieta Karolina Kosenok
Basic Novice, Girls – 2.vieta Milana Kljavina
Intermediate Novice, Girls – 1.vieta Nikola Guščina
Intermediate Novice, Girls – 2.vieta Eliza Ribkina
Cubs A, Girls – 1.vieta Milana Možeiko
Chiks A, Girls – 1.vieta Olivija Gerasimova (A.Miškovska trenere).

Tāpat jāatzīmē, ka Ledus sporta skolas sportisti pēc skolas pabeigšanas arī turpmāk izvēlas trenera darbu. Jaunā trenere Kristīne Timofejeva (bijušā Daugavpils sporta skolas audzēkne) jau ir sagatavojusi savus sportistus startiem un arī sasniegusi rezultātus.
Cubs C, Girls – 3.vieta Anna Mamonova
Cubs A, Boys – 1.vieta Aleksejs Jacino.

Jau ceturto gadu pēc kārtas sacensībās “Magic Skates” tiek pasniegta balva “Grand Prix”- labākajam sacensību dalībniekam. Šo pozīciju vērtē tehniskie speciālisti, tiesneši, kuru sastāvā ir speciālisti no Baltkrievijas, Lietuvas, Igaunijas. Tiesneši ne tikai vērtē dalībniekus un viņu sniegumu, bet sniedz arī zināšanas jaunajiem sportistiem par tiesāšanas un vērtēšanas darbu.

Šajā gadā zināšanas papildināja Daugavpils sporta skolas absolventi- Daniels Roščiks, Valērija Fedorova, lai varētu turpmāk būt profesionāli tiesneši pilsētā. Šogad balvu “Grand Prix” saņēma Milana Možeiko (trenere A.Miškovska).

Sacensību organizatori izsaka lielu pateicību vecākiem, treneriem un, protams, visiem dalībniekiem!