Par augstiem sasniegumiem tiek apbalvoti Daugavpils sportisti

29.04.2019.
Pilsētas domē kopā ar vadību tika svinīgi sveikti Daugavpils sportisti, kuri uzrādījuši un sasnieguši augstus rezultātus. Atzinības rakstus saņēma cīkstone Anastasija Grigorjeva un trenere Ļubova Kopilova un para airētāja Žanna Cvečkovska un treneris Aleksejs Lavrenovs.

Cīkstone Anastasija Grigorjeva saņēma atzinības rakstu par izcīnīto 3. vietu Eiropas čempionātā cīņas olimpiskajās disciplīnās. Čempionāts norisinājās Rumānijas galvaspilsētā Bukarestē. Cīņā par bronzu Anastasija ar rezultātu 8:3 pieveica pretinieci lietuvieti Danuti Domikaitīti. Jāatzīmē, ka izcilā cīkstone vairāk kā gadu nebija cīnījusies un parasti atgriezties pēc pārtraukuma ir grūti. Taču, kā arī piezīmēja Andrejs Elksniņš, šāds augsts rezultāts pēc pātraukuma, pierāda tikai sportistes gribasspēku, cīņassparu un vēlmi pēc rezultātiem un uzvarām.

Savukārt, para airētāja Žanna Cvečkovska saņēma atzinības rakstu par iegūto 2. vietu Eiropas čempionātā iekštelpu airēšanā, kas notika šī gada sākumā, Dānijā. Pateicību saņēma ar viņas treneris Aleksejs Lavrenovs.
Apbalvošanas laikā tika arī pārrunāti sportistiem un viņu treneriem svarīgi un būtiski jautājumi. Airēšanas bāzei jau šobrīd ir nopirkts viens trenažieris, drīzumā tiks iegādāts vēl viens. Tāpat tika atzīmēta paraolimpiešu lielā apņēmība un cīņasspars gan treniņu procesā, gan sacensībās.

Apsveicam sportistus un novēlam arī turpmāk augstus rezultātus!