No Saullēkta līdz pat saulrietam Daugavpilī un apkaimē skrēja!

18.04.2019.
Skriešanas svētki Daugavpilī tiek rīkoti jau trešo gadu! 17.aprīlī visas dienas garumā – no saules lēkta līdz saules rietam norisinājās akcija “SKRIEN VISA DAUGAVPILS”. Visi tika aicināti aktīvi piedalīties, lai parādītu Daugavpili kā sportisku, saliedētu un atraktīvu pilsētu.

Akcija ikgadu pulcē aktīvus pilsētniekus un uzņēmējus, arī šis gads nebija izņēmums. Šī gada akcijā piedalījās vairāk kā 250 dalībnieku, no mazākiem līdz vecākiem visi skrēja. Veiktās distances bija ļoti dažādas, sākot no 100 m līdz pat 10 km vienā skrējiena reizē.

Akcijas galvenais mērķis ir iekustināt pilsētu un aicināt pievienoties aktīvam dzīvesveidam ikkatru no mums. Lieliska iespēja būt aktīvam ir piedalīties skrējienā „BigBank Skrien Latvija Daugavpils pusmaratons”, kurš notiks Daugavpilī jau trešo reizi un šogad tiks organizēts 5.maijā.

Akcija nebūtu iespējama bez aktīviem uzņēmējiem un iestādēm.
Paldies jāsaka: Ilūkstes novada Sporta skolas sporta centram, Ilūkstes novada kultūras un tūrisma centram un tā vadītājai Viktorijai Kozlovskai, Bebrenes vispārizglītojošajai un profesionālajai vidusskolai, Rugeļu pirmsskolas izglītības iestādei, Viesnīcai Park Hotel Latgola, SIA „Loreks D”, Daugavpils Valsts tehnikumam, Daugavpils Olimpiskajam centram, Daugavpils pilsētas Pašvaldības policijai, Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldei, Daugavpils Cietokšņa kultūras un informācijas centram, Daugavpils Tūrisma informācijas centram, Šmakovkas muzejam, Damedia.lv (CHAYKA).
Īpašs paldies akcijas atbalsītājiem Scania Latvija!