Krāsu skrējiens “Daugavpils ir daudzveidība”. Skrien ar Busuli un ziedo tiem, kuri paši nevar skriet

04.04.2019.
2019.gada 5.maijs ir starptautiskā Wings for life World run diena. Tas ir globāls labdarības pasākums, kas notiek daudzās vietās visā pasaulē, kad kopā skrien daudzi pasaules skrējēji cēla mērķa vārdā (sauklis ir Run for those who can’t!), lai palīdzētu tiem cilvēkiem, kas paši nevar skriet.

Lai gan mērķis ir nopietns, skrējiena būtība ir palīdzēt ar prieku, un tieši tāpēc Bigbank Skrien Latvija Daugavpils pusmaratona ietvaros notiks Krāsu skrējiens “Daugavpils ir daudzveidība”, kas ir arī viens no Daugavpils saukļiem. Skrējiena patrons ir Intars Busulis.

Skrējiena laikā prieka deva tiks gūta ar krāsu palīdzību, jo, kā zināms, krāsas dod enerģiju un rada prieku. Skrējiena garums ir 3 km, tas ir bez laika kontroles, un tajā var piedalīties gan mazi, gan lieli skrējēji.
1 EUR no katra skrējēja dalības maksas tiks ziedots muguras smadzeņu izpētes projektiem un klīniskiem pētījumiem, kas tiek veikti pasaulēs pazīstamās universitātēs, lai palīdzētu cilvēkiem ar kustību traucējumiem.
Jāņem vērā, ka nevajadzētu vilkt jaunāko sporta tērpu, jo drēbes var tapt krāsainas.

Starptautisko projektu koordinē bezpeļņas organizācija “Wings for Life Spinal Cord Reasearch” fonds. Informācija par projektu pieejama šeit: https://www.wingsforlifeworldrun.com/int/en/
Skrien ar prieku, izbaudi jautrību un palīdzi tiem, kas to nevar!

Piesakies:https://www.sportlat.lv/sacensibas/1215/daugavpils-pusmaratons/registracija