Daugavpils volejbolistiem bronzas medaļas Latvijas čempionātā

15.04.2019.
Aizvadītajās brīvdienās gan volejbola klubs “Ezerzeme”, gan “miLATss” noslēdza savas sezonas un cīņu Latvijas čempionātā volejbolā. Abas komandas, 14. aprīlī mājas spēlēs, tikās ar pretiniekiem, lai cīnītos par bronzu un veiksmīgi to izdarīja.

Sieviešu volejbola komanda “miLATss” brīvdienās divās spēlēs tikās ar Mārupes SC volejbolistēm. Vakardienas spēli pārliecinošāk iesāka viesu komanda, taču mūsu volejbolistes saņēmās un pierādīja savu pārākumu, noslēdzot spēli ar rezultātu 3:1. Mūsu komandā rezultatīvākā spēlētāja bija D.Tarasenko. Kā atzina komandas treneris, tad sezona nav bijusi viegla, bija jāspēlē spēcīgos turnīros. Taču šīs sezonas rezultāti pierāda to, ka volejbolistēm ir liels potenciāls arī turpmākajās sezonās.

Svarīga spēles diena bija arī volejbola klubam “Ezerzeme” komandai, kura savu otro spēli aizvadīja ar “OC Limbaži” komandu. Lai gan spēle nebija vienkārša, mājinieki sakopoja spēkus un apsteidza Limbažu komandu, noslēdzot spēli ar rezultātu 3:1 un 2:1 uzvaras sērijā. 24 punktus mūsu komandā izcīnīja Mārcis Jirgensons. Pateicoties komandas darbam, mūsu komanda izcīnīja bronzas medaļas.

Apsveicam mūsu volejbolistus un novēlam arī nākamajā sezonā lieliskus rezultātus un sasniegumus!