Daugavpils U-9 hokeja komanda izcīna zelta medaļas turnīrā “Spring CUP 2019”

11.04.2019.
6.aprīlī, Olainē, notika hokeja turnīrs U-9 vecuma grupā “Spring CUP 2019”, kurā piedalījās 4 komandas no Latvijas un Lietuvas. Daugavpils Ledus sporta skolas komanda “DLSS” ar treneri Vadimu Vabiščeviču ieguva 1. vietu. Otrā vieta “LRM Klaipedos Baltija”, 3. vieta “BHC37”.

Pati saspringtākā spēle mūsu komandai izvērtās ar Rīgas komandu “BHC37”, zaudējot ar rezultātu 0-3, mūsu hokejistiem tomēr līdz spēles beigām izdevās atspēlēties līdz 3-3. Pārējās spēles bija pārliecinošas uzvaras, ar rezultātu 6-3 noslēdzās spēle ar lietuviešu komandu “LRM Klaipedos Baltija”, 6-2 rezultāts spēlē ar “MHK Rīga”.
Pats rezultatīvākais turnīra spēlētājs kļuva komandas kapteinis A.Andrianovs un uzbrucējs K.Sokolovs. Tāpat izcēlās A.Belogrudovs, A.Galilejevs, T.Demidovs, K.Rogolevs un A.Daugulis. Komandu pārstāvēja arī M.Leits, V.Petrovič, V.Petrovskij, V.Dališevskij, A.Markovs, A.Sergejevičs, D.Klimenko, vārtsargi- M.Gusevs un A.Vakurovs.

Daugavpils Ledus sporta skolas administrācija sveic jaunos hokejistus, treneri un vecākus ar uzvaru un novēl arī turpmāk veiksmi spēlēs un čempionātos!