Daugavpils hokeja čempionāta labākās komandas- “Saskaņa” un “Latgales Alus”

29.04.2019.
7 mēnešu aizraujošā un saspringtā Daugavpils hokeja čempionāta cīņa, aizvadītajās brīvdienās noslēdzās un ar noslēdzošajām spēlēm tika noskaidrotas labākās hokeja komandas, spēlētāji, vārtsargi un aizsargi.

Daugavpils pilsētas atklātais hokeja čempionāts tika atklāts septembrī un tā cīņa ilga vairāk kā pus gadu. Kā ierasts, arī šogad hokeja čempionāts bija populārs sportistu vidū, ko pierādīja arī dalībnieku skaits. Šogad piedalījās 22 hokeja komandas, 14 pamatgrupā un 8 veterānu grupā.

Pamatgrupā cīņa noslēdzās 28. aprīlī, kad vēl notika pēdejās spēles. Apkopojot visu spēļu rezultātus un komandu iegūtos punktus, par pamatgrupas čempionāta uzvarētājiem kļuva komanda “Saskaņa”, otro vietu ieguva “Kalupe” un trešā vieta “Rokiškis” komanda. Par rezultatīvāko spēlētāju tika atzīts Renāts Vabiščevičs (Kalupe), labākais uzbrucējs Kaspars Falkas (Rokiškis), labākais aizsargs Andrejs Fjodorovs (Olimp), labākais vārtsargs Deniss Kurelass (Saskaņa) un labākais tiesnesis Pāvels Pumpiņš.

Veterānu grupā par labāko komandu kļuva “Latgales Alus”. Otrajā vietā ierindojās komanda “PSK 45” un trešo vietu ieguva “Ledus Lāči”. Šajā cīņā par rezultatīvāko spēlētāju atzina Igoru Martjušovu (Ledus Lāči), labākais uzbrucējs Oļegs Seļivanos (Latgales Alus), labākais aizsargs Vladislavs Latvelis (Ledus Lāči), labākais vārtsargs Genādijs Baltrukevičs (Latgales Alus) un par labāko tiesnesi tika apbalvots Olegs Repša.

Vēlamies teikt lielu paldies visām čempionāta komandām, spēlētājiem, treneriem un visiem, kas palīdzēja čempionātā dalībai un norisei!