Bokseru cīņasspars starptautiskajā turnīrā Jelgava Open 2019

30.04.2019.
No 26. līdz 28.aprīlim, Jelgavā, notika Starptautiskais boksa turnīrs “Jelgava Open 2019”, kurš ikgadu pulcē lielu dalībnieku skaitu. Šogad turnīrā piedalījās 100 dalībnieki no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Krievijas un Somijas.

Turnīrs notika 3 vecuma grupās, 2005.-2006.dz.g., 2003.-2004.dz.g., 2001.-2002.dz.g. Daugavpils godu šajā turnīrā aizstāvēja Daugavpils Individuālo sporta veidu skolas sportisti un viņu treneris Vladislavs Sokolovs.

Pirmajā dienā sacentās viens no mūsu komandas līderiem Nikolajs Zamjatins. Viņš cīnījās vecākajā vecuma grupā, tiekoties ar vairākkārtēju Eiropas čempionu, Igaunijas bokseri. Pirmā cīņa bija zaudēta, otrajā raunda tika mainīta taktika un trešajā raundā mūsu sportists parādīja savu cīņassparu, taču mazliet pietrūka un kopvērtējumā ieguva 3.vietu. Nikita Elksniņš fināl dienas cīņā tikās ar sportistu no Somijas. Cienīga tehniski-taktiska cīņa, tomēr tiesnešu vērtējums nebija mūsu pusē un noslēgumā 2.vieta. Edvins Papino cīnījās ar Lietuvas sportistu, līdzvērtīgā cīņā tomēr neizdevās uzvarēt un ieguva 2.vietu.
Mūsu komandas pēdējais pārstāvis Andris Mihailovs cīnījās ar Latvijas bokseri, tomēr pretinieks bija pārāks un Andris ieguva 2.vietu.

Vladislavs Sokolovs: “Šī turnīra rezultāts nav tāds, kādu mēs būtu vēlējušies, tomēr bez zaudējumiem nav uzvaru. Pavisam nesen lietuvieši un somi bija pavisam tālu no mūsu sportistu sagatavotības, toties tagad mēs ar dzirksti acīs un cīņassparu stājamies viņiem pretī. Katrs treneris zina, ka tik ilgi , kamēr sportistiem ir vēlme un cīņasspars, viņi var gāzt kalnus un sasniegt augstus rezultātus. “