XXV Baltijas karatē čempionāts

15.03.2019.
Lietuvas pilsētā Panevēžā norisinājās „XXV Baltic Karate Championship”. Tajā piedalījās vairāk kā 300 karatisti no Lietuvas, Latvijas un Krievijas. Turnīrs notika „CIDO” arēnā dažādās vecuma kategorijās KATA (kompleksi) un KUMITE (divcīņa) disciplīnās. Grūtā konkurentu cīņā komandu kopvērtējumā „LFSKA” komanda izcīnīja augsto 3. vietu!

Lielāko ieguldījumu mūsu komandas kopējā rezultātā deva godalgoto vietu ieguvēji: Ēriks Medņikovs – 1.vieta Kumite un 2.vieta Kata, Daniels Feldmanis - 1.vieta Kumite, Mihails Sazonovs – 1.vieta Kata, Sergejs Kirejevs – 2.vieta Kata un 3.vieta Kumite, Dmitrijs Zvonkovs – 2. un 3.vieta Kumite, Danila Makarenkovs – 3.vieta Kata, Veronika Bogdanova – divas 3.vietas Kata, arī komandu kumite „LFSKA” komandai (Ē. Medņikovs, D. Feldmanis un D. Zvonkovs) izcīnīta 1. vieta!
Lielu pateicību no čempionāta organizatoru puses izpelnījās Karatē Akadēmijas „LFSKA” tiesneši Maksims Kirejevs, Irēna Medņikova, Jevgenijs Sergejevs un Dmitrijs Petkēvičs - par kvalificētu un objektīvu arbitru darba nodrošināšanu turnīrā.
Čempionāta noslēguma sanāksmē Daugavpils Karatē Akadēmijas „LFSKA” prezidents Andrejs Komars (7. Dans) ar karatē federāciju un klubu pārstāvjiem apsprieda svarīgus tālākās sadarbības attīstības jautājumus.
Visi stiprākie kaimiņu valstu karatisti jau drīz pulcēsies Daugavpilī, lai piedalītos Starptautiskajā Karatē turnīrā “VIII Grand Prix Daugavpils Fortress”, kas notiks šī gada 2.jūnijā, un veltīts karatē pastāvēšanas Daugavpilī 40.gadadienai.

Daugavpils Karatē Akadēmijas „LFSKA” administrācija pateicas visiem partneriem par atbalstu un mērķtiecību!

Detalizētāka informācija pieejama Daugavpils Karatē Akadēmijas „LFSKA” mājaslapā: www.karateshotokan.lv