Veselības nedēļa 2019

27.03.2019.
Šogad jau 8. reizi visā Latvijā no 27. maija līdz 2. jūnijam starptautiskā projekta “NowWeMOVE” ietvaros norisināsies Latvijas Veselības nedēļa 2019.

Latvijas Veselības nedēļu 2019 jeb MOVE Week organizē Latvijas Tautas sporta asociācija sadarbībā ar Starptautisko Sporta un Kultūras asociāciju (ISCA). Tas ir ikgadējs Eiropas mēroga pasākums, kura mērķis ir popularizēt veselīgu dzīvesveidu un iesaistīt pēc iespējas vairāk cilvēku sportiskās, veselīgās un fiziskās aktivitātēs, un globālais mērķis ir līdz 2020. gadam iesaistīt fiziskās aktivitātēs 100 miljonus Eiropas iedzīvotāju.

“Latvijas Veselības nedēļa 2019” tiek organizēta, lai:
1) sniegtu informāciju un veidotu izpratni, ka fiziskās aktivitātes ir neatņemama veselīga dzīvesveida sastāvdaļa un viens no labākajiem un lētākajiem slimību profilakses veidiem.
2) piedāvāt fizisko aktivitāšu dažādību un dot iespēju piedalīties aktivitātēs ar mērķi, lai tās kļūtu par ikdienas dzīves sastāvdaļu, kā arī dot iespēju Latvijas iedzīvotājiem kopā ar ģimeni un draugiem pavadīt laiku, aktīvi atpūšoties.

Parasti Veselības nedēļas ietvaros vairākas Latvijas pašvaldības piedāvā iedzīvotājiem daudzveidīgas aktivitātes. Aktivitātes var būt visdažādākās: rīta rosmes, stafetes, pārgājieni, nūjošana, visādi sporta veidi – atkarībā no tā, kas patīk visvairāk.

Lai pieteiktu savu organizāciju dalībai Latvijas Veselības nedēļā 2019, vajag aizpildīt elektronisko pasākuma registrācijas anketu līdz 2019. gada 20. aprīlim.

Vairāk informācijas, nolikums un pieteikuma anketa pieejama- https://sportsvisiem.lv/sakusies-pieteiksanas-latvijas-veselibas-nedelai-2019/