Daugavpilī jau 10.reizi Sieviešu dienā prieks, emocijas un hokejs

11.03.2019.
Sieviešu dienas vakarā, sievietes un viņu atbalstītāji tikās Daugavpils Ledus hallē, lai jau 10.reizi cīnītos sieviešu hokeja turnīrā. Šajā gadā dāmām bija sniegta iespēja arī sacensties svarbumbu celšanas stafetē, kuru organizēja „Kettlebell Fit” klubs.

Gatavojoties sieviešu hokeja olimpiādei, sievietes cīnījās svarbumbu celšanas stafetē, kur bija iespēja katrai dāmai, celt 8 kg smagu svarbumbu. Šī stafete viennozīmīgi pierādīja to, ka dāmas var būt ne tikai brīnišķīgas un sievišķīgas, bet arī pārliecinātas un spēcīgas. Šajā stafetē visas dalībnieces saņēma svētku medaļas un ziedus.

Sieviešu hokeja spēlēs piedalījās 5 sieviešu komandas, kuras svētkus izvēlējās pavadīt aktīvi un sportiski. Jāatzīmē, ka pirms šī turnīra, sievietēm bija iespēja gatavoties, piedaloties sieviešu hokeja treniņos. Redzēt, kā dāmas cīnās par uzvaru, īstā vīriešu sporta veidā, bija patiesi aizraujoši un interesanti. Par uzvarētājām kļuva komanda „OREŠEK”, 2.vietu ieguva „BELOČKI” un 3.vieta „ŽJOLUDI” komandai.

Kā ierasts, pēc šīm spēlēm notika arī hokeja spēle, kurā uz ledus tikās Lietuvas un Latvijas sieviešu hokeja izlase. Šajā mačā Lietuvietes bija pārākas, bet kā atzina komandas, tad galvenais nebija punkti, bet gan emocijas, ko šīs spēles sagādāja un sniedza.

Paldies visām komandām un spēlētājām, kas piedalījās šajā pasākumā! Tāpat paldies arī jāsaka visiem atbalstītājiem un pasākuma organizētājiem!