Piedāvājums skolēniem “SKRIEN LATVIJA” Daugavpils pusmaratonā!

15.03.2019.
Skriešanas seriāls “Skrien Latvija” tiks atklāts ar pirmo posmu 13. aprīlī, savukārt, 5. maijā notiks Daugavpils posms, kurā tiksies visi aktīvākie un labākie skrējēji, ne tikai no Daugavpils, bet arī no visas Latvijas.

Jau pagājušajā gadā Daugavpils skolēniem, izmantojot atlaižu kuponu, bija iespēja reģistrēties “Skrien Latvija” Daugavpils pusmaratonam par īpaši draudzīgām cenām. Šis piedāvājums ir lieliska iespēja ieinteresēt un motivēt bērnus un jauniešus aktīvi un sportiski pavadīt brīvo laiku.

Kupons, Daugavpils pilsētas skolēniem un pirmskolas iestāžu audzēkņiem, sniedz iespēju reģistrēties skrējienam Skrien Latvija par īpaši izdevīgām cenām. Saņemot kuponu, jāaizpilda informācija un jānorāda distance, kurā vēlas piedalīties un jādodas uz Sportland veikalu, kur jāveic apmaksa un reģistrācija. Akcijas kuponus varēs saņemt Daugavpils skolās un “Sportland” veikalā, Cietokšņa ielā 60.

Daugavpils posms šogad notiks jau 3 gadu pēc kārtas. Šogad skrējiena trase un starts paliek nemainīgs-Vienības laukumā. Būs iespēja skriet pusmaratonu (21 km), 10 km un 5 km, piedalīties bērnu skrējienā un nūjošanas distancē.

Iegūt papildus informāciju var “Skrien Latvija” oficiālajā mājaslapā -www.bigbankskrienlatvija.lv