Daugavpilī notika Latvijas meistarsacīkstes junioriem

12.03.2019.
9.martā, Daugavpils Olimpiskajā centrā, notika meistarsacīkstes junioriem grieķu-romiešu cīņā, brīvajā cīņā un brīvajā cīņā juniorēm. Visos cīņas veidos tika izcīnītas medaļas 10 svara kategorijās.

Brīvajā cīņā daugavpilieši izcīnīja 13 medaļas, komandu vērtējumā, iegūstot 1. vietu. 1.vietu ieguva R.Pobjardžin, M.Ivanovs, R.Spogis, R.Grigorjevs, O.Gorkins, O.Romanovskis, S.Belkovskis. 2.vietu ieguva A.Karaban, J.Lazdovskis un P.Golubevs. 3.vieta E.Karcevadze, A.Morozovs, G.Mamedovs. Sergejs Kursītis ieguva 1.vietu kā labākais treneris, 2.vietu Vladimirs Golubevs.

Brīvajā cīņā juniorēm Daugavpili pārstāvēja ISVS sportistes un viņu treneres L.Kopilova un I.Petrova. Kopā jaunās cīkstones saņēma 9 medaļas. 1.vieta savā svara kategorijā- J.Jermalenoka, R.Mamedova. 2.vieta I.Dedele, V.Lukjanova un M.Soboleva. 3.vietas ieguvējas A.Dedele, T.Sinavskaja, A.Tileševskaja un L.Oboleviča.

Grieķu-romiešu cīņā arī piedalījās Daugavpils ISVS sportisti un treneri Dmitrijs Lapa, Vitālijs Vērdiņš un Artjoms Petkuns. Par zelta medaļas ieguvējiem kļuva A.Šeskens, Ž.Lisbovskis, M.Čemis un I.Poliščuks. 2.vieta J.Jakovlevs. 3.vieta V.Golubevs, D.Rinkevičs un K.Dudko. Komandu vērtējumā mūsu komanda ieguva 1.vietu.