Vienā skrējienā vesela valsts! “Skrien Latvija” 5. maijā Daugavpilī

22.02.2019.
Skriešanas seriāls “Skrien Latvija” tiks atklāts ar pirmo posmu 13. aprīlī, savukārt, 5. maijā notiks Daugavpils posms, kurā tiksies visi aktīvākie un labākie skrējēji, ne tikai no Daugavpils, bet arī no visas Latvijas.

“Skrien Latvija” mērķis ir veicināt veselīgu dzīvesveidu Latvijā un Daugavpilī. Skriešanas seriālā “Skrien Latvija” ietilpst 8 posmi. Skrējienus varēs izbaudīt Liepājā, Daugavpilī, Rēzeknē, Ventspilī, Jelgavā, Kuldīgā, Valmierā un Siguldā. Šobrīd skrējienam ir reģistrējušies gandrīz tūkstotis dalībnieku.

Daugavpils posms šogad notiks jau 3 gadu pēc kārtas. Šogad skrējiena trase un starts paliek nemainīgs-Vienības laukumā. Būs iespēja skriet pusmaratonu(21km), 10km un 5km, bērnu skrējiens un nūjošanas distance.

Reģistrēties “Skrien Latvija” skrējienam un iegūt papildus informāciju var oficiālajā mājaslapā- www.bigbankskrienlatvija.lv

Skrējiena organizētāji un Daugavpils Sporta pārvalde strādā arī pie interesantām aktivitātēm gan gatavojoties skrējienam, gan arī skrējiena dienā. Vienā skrējienā vesela valsts!