Klubs Jitae piedalījās starptautiskajā turnīrā Viļņas kauss 2019

01.02.2019.
Lietuvas galvaspilsētā norisinājās taekvondo starptautiskais turnīrs «Viļņas kauss 2019”. Turnīrā piedalījās 300 sportistu no 6 valstīm: Lietuvas, Krievijas, Igaunijas, Latvijas, Baltkrievijas un Marokas. Latviju pārstāvēja divi klubi - Rīgs klubs “Hansu” un Daugavpils klubs “LTC Jitae”.

Daudziem sportistiem tas bija pirmais starptautiskais čempionāts. Taču tas netraucēja Daugavpils komandai veiksmīgi cīnīties un no 12 komandām iegūt godājamo 3. vietu (125 punkti), dodot priekšroku Kaliningradas klubam (Krievija, 242 punkti) un komandai no Minskas (Baltkrievijas Republika, 194 punkti).

“Turnīrs mums nebija viegls. Ne viss sanāca, ko mēs vēlējāmies ”, dalās savos iespaidos Daugavpils galvenais tekvondo treneris Boriss Ivanovs. „Visi mūsu puiši ļoti centās, par ko viņiem esam ļoti pateicīgi. Daudziem vienkārši nebija pietiekamas pieredzes. Bet mēs redzam mūsu sportistu potenciālu, viņu vēlmi uzvarēt. Īpaši priecēja mūsu čempioni un balvas ieguvēji: 19 medaļas (4 zelta, 7 sudraba un 7 bronzas) un 3. komandas vieta - lieliska dāvana mūsu dzimtajai Daugavpilij!”

Apsveicam visus sportistus, viņu vecākus un kluba LTC Jitae trenerus ar lielisku sniegumu!
“Viļņas kausa 2019” rezultāti:

1.vieta Vladlens Šostaks
Aleksis Nitcis
Artjoms Doktorovs
Maksimilians Ļeščuks

2.vieta Artūrs Beļavskis
Leo Golovkins
Anastasija Koroļova
Aleksandra Ribkina
Rolans Mačanovskis
Deina Ulme
Nadežda Jefimova

3.vieta Artūrs Borskis
Ģeorgijs Čuprovs
Olegs Lavrionovs
Elizabeta Linkova
Ņikita Pomjalovs
Rustams Šostaks
Dominiks Degtjarevs
Aleksejs Jankovskis

Tuvākās sacensības - “Jitae kauss” 1.posms, kas notiks 3.februārī 9.vidusskolas sporta zālē un starptaustiskie turnīri Vitebskā (16.-17.februārī) un Kaliningradā (10. martā).

Vecākie sportisti sāk gatavoties šā gada galvenajiem startiem – pasaules čempionātam pieaugušajiem Mančestras pilsētā (15.-19.maijs) un Eiropas čempionātiem U21 Helsingborgā (5.-8. septembrī), starp kadetiem Rīgā ( 17.-20.oktobris). Un junioriem Varšavā (1.-3.novembris).